Zámek Úsobí
Č. 1 z 1 zařízení v kategorii aktivity – Usobi
Venkovské sídlo jinak

Srdečné místo. Zažijete zde atmosféru, jako když navštívíte své urozené příbuzné na jejich... přečíst další informace

Recenzováno: 30. května 2019
Monika H
romantika na zámku

Recenzováno: 22. srpna 2017
Oto P

Recenzováno: 26. června 2019 prostřednictvím mobilu

Pobyt jsme dostali jako svatební dar. Pobyt jsme měli na 3 dny od pátku až do pondělí. Už při příjezdu jsme si s manželkou říkali co tam ty 3 dny budeme dělat. V okolí je však možno navštívit Pelhřimov nebo Humpolec nebo chodit po přírodě okolo. Ze samotného ubytování jsme byli nadšení protože jsme si připadaly jako na návštěvě u příbuzných. Snídaně sice byli každý den stejné ale večeře byli jako od babičky. menší porce ale výborné. Majitelům se daří zámek pěkně postupně opravovat. V zámku je možno navštívit wellness do kterého vám dovolí vstoupit na jak dlouho chcete. V dubových pokojích se bydlelo také úžasně. Můžu jenom doporučit.

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli 418ale_k.
JanaT679, Manažer v zařízení Zámek Úsobí, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. ledna 2020

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi. Na TripAdvisoru máme bohužel omylem 2 profily a tento budeme rušit. Proto bych Vás moc ráda požádala o zkopírování textu do našeho správného profilu na odkazu: https://www.tripadvisor.cz/HotelsManagementCenter?detail=17406681?

Tento profil budeme rušit neb nebyl vytvořený námi a neobsahuje kompletní údaje o našem zámku.

Recenzováno: 30. května 2019

Srdečné místo. Zažijete zde atmosféru, jako když navštívíte své urozené příbuzné na jejich venkovském sídle.

Datum zážitku: červen 2018
Poděkujte uživateli Monika H.
JanaT679, Manažer v zařízení Zámek Úsobí, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. listopadu 2019

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi. Mohla bych Vás požídat o zkopírování textu do našeho správného profilu na odkazu: https://www.tripadvisor.cz/HotelsManagementCenter?detail=17406681?

Recenzováno: 6. září 2017

Každé léto se ubytováváme na dvě noci na nějakém zámku a letos jsme vybrali Úsobí. Pracuji pro rodinu Lobkowiczů, proto ráda podporuju majitele panství, kteří se snaží uvést nemovitosti do původního stavu. Pan majitel byl velmi milý a skromný člověk, je vidět, že mu na zámku záleží. Bohužel pan František - personál již tak milý charakter nemá. Pokud Vám je pod 30 let, tak sem nejezděte. Bude se k Vám chovat velmi netaktně, někdy Vás i přehlídne, aby na Váš dotaz nemusel odpovědět. Když si už druhý den po sobě nebudete chtít dát na snídani jedinou variantu jídla (párky, uherák, zelenina, rohlík) a požádáte o jogurt, bude Vám vysvětleno, jak jste rozmazlená, a že to je velký problém. Načež před Vámi zatelefonuje asi svému nadřízenému a řekne mu "chce jogurt, to je co". Tipuji, že mnoho na práci nemá - stále jsme ho viděli i cítili kouřit před jídelnou v příšerném prostředí "kuřáckého stolu". První večeře - řízek, druhá večeře - špenát, oboje velmi dobře a chutně připravené, těžko říct, zda má někdy host na výběr? Zahrada i interiér zámku si zamilujete, potkali jsme tam moc milý pár ve středním věku, se kterým jsme stále v kontaktu. Ačkoli měla být v nabídce vířivka - v době naší přítomnosti nebyla funkční.

Datum zážitku: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli PolyxenaDobes.
Recenzováno: 22. srpna 2017

Zámek Úsobí nás překvapil svou malebností,příjemným personálem a nádherným apartmánem.Už při vstupu nás přivítal majitel zámku a p.František který se o nás výborně staral nám opravdu zpříjemnil náš pobyt.

Datum zážitku: srpen 2017
3  Poděkujte uživateli Oto P.

Recenzováno: 3. ledna 2017

Zámek Úsobí je doslova danajským darem, ale budete bydlet v dobovém pokojíku i se zbraněmi a vycpanými zvířaty, budete potkávat pana majitele v montérkách nebo jezdícího na traktůrku a sekajícího trávu. Jídlo vám přinesou místní, protože v době naší návštěvy nefungovala hospoda. Setkáte se s místními a budete jistě zcela odtrženi od civilizace. Budete toto místo obdivovat, protože v době koupě to byla ruina a váš obdiv bude patřit panu majiteli - obyčejnému člověku, který vám zodpoví všechny vaše otázky.

Datum zážitku: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli brozovah.