“Biker”
Recenze Hostinec Lötz

Hostinec Lötz
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Škoda úplně zavřeno nový šéfffffff tak jedem do Annína na pivo a možná také na paštiku mějte tě moc dobře

Poděkujte uživateli Jan K.

Recenzováno: 17. května 2019

Maximální spokojenost - kvalitní jídlo, příjemná obsluha, útulné prostředí. Tato restaurace funguje jako jedna z mála mimo sezónu (květen 2019). Chválíme a doporučujeme všem turistům. Personálu přejeme hodně takových spokojených zákazníků jakými jsme byli my. A jako zajímavost ještě upozornění na to, že je zde možnost zakoupit domácí marmelády, dárkové předměty a ručně pletené košíky na houby.

Datum návštěvy: květen 2019
2  Poděkujte uživateli Marie P.
Recenzováno: 7. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Perfekt vše.. super pivečko a papu jedna báseň .dik za ochotu a super obsluhu ..zase zajedu až pojedu kolem na kole ..ať vám to šlape jako mě nashle

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Jan K.
Recenzováno: 7. ledna 2019

Jako každý rok jsme se opět zastavili v naší oblíbené restauraci a bohužel nás neodradil jiný jídelní lístek z kterého jsme si jen velmi těžko vybírali a zcela evidentně nový majitel, nebo nájemce. Personál vyloženě otravovaly otázky našich dětí, zda by bylo možné si objednat nějaké drůbeží, rybu (Jako většina holek v pubertě jiné maso nejí a ani jedno nebylo vůbec k dispozici!), nebo alespoň hranolky - to už se servírka vyloženě pohoršila, že něco takového oni teda nevedou. Nakonec jsme si objednali a nastalo gastronomické peklo. Ze sedmi jídel byl dobrý pouze bramborový salát, který si dala dcera, protože si z lístku prostě nevybrala a polévka, která byla ucházející. Ostatní jídla byla bída a "hnus" a vrcholem byla žebra, která plavala v misce do poloviny zaplněné tukem a nedala se jíst. Z původní hospody tak zůstalo pouze pěkné prostředí, které zachránilo jeden bod, jinak bych dal nulu, kdyby to šlo.

Datum návštěvy: listopad 2018
7  Poděkujte uživateli Jiří K.
Recenzováno: 4. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělé pivo, skvělá kuchyně (měli jsme skvělou paštiku s rozmarýnem a pečený bůček na jablcích a whiskey, který byl famózní). Obsluha velmi příjemná a vstřícná. Rozhodně doporučuji!

Datum návštěvy: leden 2019
3  Poděkujte uživateli pavel4580.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec Lötz, si také prohlíželi

Petrovice u Sušice, Plzeňský kraj
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Hostinec Lötz? Sdílejte své zkušenosti!