Recenzováno: 14. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Čisto ochotný personál dobre jídlo pěkně prostrene stoly k večeři 3chody wellnes spustily druhý den až na upozornění melo fungovat od 14 hod v půl třetí studené sauny, mají i Lopenickou příjezdová cesta ve špatném stavu

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Libkarybka.
Recenzováno: 18. srpna 2019

Přiznám se, že patřím spíš k náročným cestovatelům a po přečtení některých recenzí jsem se trochu bála, co čekat. Do wellness hotelů jezdíme běžně, wellness penzion byl pro nás neznámou. Upřímně? Náš pobyt by skvělý! Bydleli jsme v prvním patře, kde jsou pokoje hezčí (hotelového typu). Měli jsme apartmán č.12. Apartmán se skládá z menší ložnice a obývacího pokoje s rozkládací sedačkou, stolem a 4 židlemi. Apartmán má menší koupelnu se sprchovým koutem. Standartem je lednice a varná konvice, hrníčky, skleničky, otvírák na víno. Apartmán je vybavený balkonem, výhled je do Pohádkového lesa pro děti. Bezdětným párům by to tedy nemuselo vyhovovat, nám vyhovovalo, že na dítě vidíme. Na pokoji osušky i ručníky. Za pobyt nám nebyly měněny, ale asi by stačilo říct a nebyl by problém. Velkou výhodou tohoto penzionu je totiž jednoznačně personál! Od pokojských přes masérku až po slečny servírky byly všechny neskutečně milé a vstřícné! Nic nebyl problém, vše se řešilo s úsměvem! Opravdu chválím, tak příjemný personál jsme už dlouho nezažili! Velmi milé chování i k dětem. Další výhodou je bazén a vířivka plus sauny a hlavně ten nádherný výhled!! Opravdu nás nadchlo to, že na chodbách hoří svíčky a hraje relaxační hudba. Masáž byla naprosto úžasná, opět jedna z těch lepších, co jsme zažili. Paní masérka opět velmi vstřícná! Co se jídla týče, tak snídaně byly velmi dobré, dost bohaté, nemůžeme nic vytknout, jídlo bylo doplňováno. Večere byly malinko slabší. Jídla bylo vždy dost (naopak polévka, hl.jídlo a dezert, to je na večeři opravdu až moc, příště bychom asi volili jen snídani). Nicméně na výběr jídla typu lečo, sekaná s bramborem, lívance, palačinky, rizoto. Rozhodně by večeře mohly být lepší, velkou gastronomii nečekejte. Penzion, vzhledem k vybavení, doporučuji především rodinám s dětmi. Pokud bude někdy znovu možnost, určitě sem zase přijedeme! Nádhera! Děkujeme!

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli consti2017.
Recenzováno: 18. srpna 2019

Na základě týdenního pobytu v pokoji Standard 2+2 tyto závěry:
Pozitiva: krásná lokalita, vybavení pokoje odpovídá popisu při objednání, možnost využití bazénu, výřivky, dále 2x sauna.
Negativa: tmavý pokoj s výhledem do svahu; při příjezdu zápach odpadu v koupelně; před pokojem téměř neustále kuřácká zóna, cigaretový kouř jde vždy do pokoje; časté nedodržování zákazu skákání v bazénu - často děti v bazénu bez dohledu; snídaně slabý průměr (nikoli výjimečné dle popisu), večeře v rámci polopenze slabé, vesměs bezmasé s velkým důrazem na jednoduchá či sladká jídla (špagety s rajčaty, těstoviny s cuketou, ošizené rizoto s houbami, palačinky apod. - na víkend se večeře zlepšují); podlaha jídelny není uklízena; zjevně váznoucí zásobování nejen pro snídaně (co došlo, to v nabídce následné dny nebylo), ale i co se týká placené nabídky (náhodně v nabídce nebylo víno, poté zřejmě krabicové, i přes uvedené v nápojovém lístku nebyla točená kofola po celý pobyt, jeden den točená vinea, další dny malinovka...).
Závěr: Podnik i personál velmi přátelský k dětem - podnik není pro toho, kdo vyhledává klid a vysoký standard služeb. Pro nás díky okolní krásné přírodě v celku hodnotíme jako příjemný pobyt.

Tip ohledně pokoje: Nebrat pokoj Standard 2+2 - tmavý pokoj v přízemí s výhledem do stráně a před pokojem kuřácká zóna.
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Severacek.
Recenzováno: 30. července 2019 prostřednictvím mobilu

Čekali jsme celkem dlouho na objednání jídla a potom i na samotné jídlo. Místo objednaných hranolek k řízkům jsme dostali kaši. Když jsme ale přesvědčili obsluhu, která nám tvrdila, že jsme si objednali kaši, tak nám nakonec přinesla i hranolky. Celkem jsme se tam zdrželi asi 2 hodiny... Obsluha by mohla být malinko rychlejší.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli The_kiki_cz.
Recenzováno: 26. září 2018

Při tůře na Lopeník jsme se stavovali zde na oběd. Obsluha velmi příjemná, jídlo vynikající a ten výhled!! Ubytování jsme nevyužili, to nemohu posoudit. Gastronomie je tu však na výbornou. Je vidět, že se majitelé/provozovatelé snaží o spokojenost svých zákazníků.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Martina M.