Klokocske skaly
Č. 1 z 1 zařízení v kategorii aktivity – Klokoci
Klokočské skály

Moc hezká procházka ze zříceniny Rotštejn. Cesta není náročná, zvládla jsem to i v 6 měsíci... přečíst další informace

Recenzováno: 13. dubna 2020
127adelheid
Kladno, Česká republika
Hezká procházka

Recenzováno: 12. srpna 2019
Dominika N
Praha, Česká republika

Recenzováno: 13. dubna 2020

Moc hezká procházka ze zříceniny Rotštejn.
Cesta není náročná, zvládla jsem to i v 6 měsíci těhotenství

Datum zážitku: květen 2019
1  Poděkujte uživateli 127adelheid.
Recenzováno: 12. srpna 2019

Moc hezká procházka, určitě doporučuji spojit s hradem Rotštejn a podívat se na vstup do pekla, kde si Petr Nárožný zlomil šavli. :-)

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli Dominika N.
Recenzováno: 27. června 2019 prostřednictvím mobilu

Skály jsou zde nádherné až dominantní. :) krásný výlet lesem. :) Všichni jsme si to moc užili! :) Krásná a příjemná a ticha příroda. Co víc si člověk muže přát :)

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli barborrk.
Recenzováno: 15. října 2017 prostřednictvím mobilu

Krasne upravené trasy, nádherný výhled a skvele divadelní představení pro děti na hradě Rotštejn
Výborný vylet

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli annaneuwi.
Recenzováno: 21. srpna 2017

Krásná procházka po žluté značce, vynikající výhledy, návštěva hradu Rotštejn...nádherný zážitek i pro děti...

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli Barbora D.