“Dech historie Španělska”

Alcudia Old Town
Č. 2 z 28 aktivity v Alcudia
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 28. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Moc hezké městečko a je velmi příjemné se zde procházet či zajít na kafe. Restaurace jsou zde ve velmi rozumných cenách a vaří dobře

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli LukasR7.

Recenzováno: 4. listopadu 2016

Navštívili jsme těsně před setměním. Atmosféra byla super, město je jak z pohádky. Pro našince prostě neobvyklé.

Datum zážitku: červenec 2016
2  Poděkujte uživateli PetrH313.
Recenzováno: 27. července 2016

Návštěvu Alcudia Old Town doporučuji. Je dobré se předem zeptat na cestu. Nebylo pro nás jednoduché ji najít. Z našeho hotelu BQ Delphin Azul to nebylo tak daleko. Krásná procházka.

Datum zážitku: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli marcela896.
Recenzováno: 20. července 2016 prostřednictvím mobilu

Starší historické město.nákupní možnosti jsou veliké a super.veprostred trhu najdete tocenou zmzrzlinu kterou nevynechst.lepší kopeckovou jste nejedly

Datum zážitku: červen 2016
1  Poděkujte uživateli Jitkus P.
Recenzováno: 23. června 2016

Krásné místo, které určitě stojí za to navštívit. Velké trhy, se vším možným. Krásné kostelíky. Z hotelu Globales alcudia jsme to krásně došli pěšky, příjemná procházka.

Datum zážitku: duben 2016
1  Poděkujte uživateli Kateřina M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Alcudia Old Town, si také prohlíželi

Už jste navštívili Alcudia Old Town? Sdílejte své zkušenosti!