Alcudia Old Town
Č. 2 z 31 zařízení v kategorii aktivity – Alcudia
Konečně pořádná památka

Kolem historického centra jsou hradby, po kterých se dá jít. Vně probíhají rozsáhlé trhy a je... přečíst další informace

Recenzováno: 30. srpna 2018
lettyens
Brno, Česká republika
Krásné historické město

Na toto krásné místo lze dojít menší procházkou z Port d´Alcúdia, kdy procházky po hradbách a... přečíst další informace

Recenzováno: 9. července 2018
T4424BSmariem
Liberec, Česká republika

Recenzováno: 4. listopadu 2016

Navštívili jsme těsně před setměním. Atmosféra byla super, město je jak z pohádky. Pro našince prostě neobvyklé.

Datum zážitku: červenec 2016
2  Poděkujte uživateli PetrH313.
Recenzováno: 27. července 2016

Návštěvu Alcudia Old Town doporučuji. Je dobré se předem zeptat na cestu. Nebylo pro nás jednoduché ji najít. Z našeho hotelu BQ Delphin Azul to nebylo tak daleko. Krásná procházka.

Datum zážitku: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli marcela896.
Recenzováno: 20. července 2016 prostřednictvím mobilu

Starší historické město.nákupní možnosti jsou veliké a super.veprostred trhu najdete tocenou zmzrzlinu kterou nevynechst.lepší kopeckovou jste nejedly

Datum zážitku: červen 2016
1  Poděkujte uživateli jitkusp.
Recenzováno: 23. června 2016

Krásné místo, které určitě stojí za to navštívit. Velké trhy, se vším možným. Krásné kostelíky. Z hotelu Globales alcudia jsme to krásně došli pěšky, příjemná procházka.

Datum zážitku: duben 2016
1  Poděkujte uživateli Kateřina M.
Recenzováno: 28. května 2016

Město je kousek od přístavu, kde je většina hotelů a stojí za to si udělat procházku do starého města. Projít se po historických uličkách, nasát atmostféru Španělska, zajít na trh a dát si něco dobrého v některé z mnoha restaurací.

Datum zážitku: duben 2016
1  Poděkujte uživateli Lukas V.