“Skvělá kuchyně s dobrým pivem”
Recenze Pivovar Kytín

Pivovar Kytín
Recenzováno: 4. ledna 2020

Velmi dobrá jídla české kuchyně. I při plné restauraci rychlá obsluha.
Pivo z vlastního pivovaru, které si můžete v PET láhvi vzít sebou.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 956petrg.

Recenzováno: 10. října 2019

Byli jsme zde v zimě na obědě, velice jsme si pochutnali, trošku zmatená obsluha, prostředí velmi hezké.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli MagdaK1037.
Recenzováno: 18. září 2019

Cestou jsme se zastavili v tomto pivovaru, jídlo jsme si nedali ale nabídka vypadala zajímavě, místní pivo bylo moc dobré, obsluha bez problémů,...takže vše bylo v pohodě.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Marek K.
Recenzováno: 27. srpna 2019

Stavil jsem se cestou na rychlý oběd, v pracovní den, takže nebylo nijak narváno. Prostředí je příjemné, obsluha slušná, celkem rychlá. Jídlo průměrné, dal jsem si guláš, maso i knedlíky byly dobré, na omáčce plavala vrstva oleje. Chuťově i tak celkem v pořádku. Místní piva jsem bohužel neochutnal, protože řidič... Taková celkem průměrná venkovská restaurace, nic zvláštního nečekejte, když pojedete o víkendu na cyklovýlet, tak se tam dá určitě zastavit.

Poděkujte uživateli Zdeněk K.
Recenzováno: 28. července 2019

Zvolili jsme jako cíl našeho cyklo výletu. Pivo bylo fajn, obsluha zmatená, bez organizace. Jídlo spíše průměrné a drahé. Jedno jídlo, přinesené nepochopitelně současně s polévkou, mělo jinou přílohu. Na dotaz, proč nás nikdo neinformoval nám číšník odsekl, že za původní prostě došla. Na, druhé jídlo - zeleninový salát s grilováným Hermelínem, jsme i po urgenci čekali a jako vrchol přinesli studený salát s Hermelínem, který byl na pánvi maximálně minutu, takže studený jak z lednice.
Zcela chybí nabídka menších chuťovek k pivu jako tlačenka atd.
Příště si koupíme pivo s sebou a půjdeme o pár domů vedle do občerstvení Na Kovárně, kde srdce i chuťové pohárky doslova plesají radostí a pokec s panem majitelem je příjemný bonus navíc.

Datum návštěvy: červenec 2019
3  Poděkujte uživateli Kristýna K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovar Kytín, si také prohlíželi

Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Už jste navštívili Pivovar Kytín? Sdílejte své zkušenosti!