“zážitek s pizzou”
Recenze Pizza Cafe

Pizza Cafe
Recenzováno: 24. října 2020

Kolem jedeme tak jednou za čtvrt roku, a pokud můžeme , vždycky se zastavíme na jídlo. Pizza je tu připravována z italské mouky a řada ingrediencí je regionálních. Vždycky jsme byli velice spokojeni. Dnes, v době protiepidemických opatření, jsme s radostí našli fungující podnik díky mobilní ale echtovní peci. Jen jsme jídlo museli sníst v autě. Chuť skvělá, jak jsme zvyklí. Potěšílo nás to. Děkujeme.

Poděkujte uživateli H2496SRtom_d.

Recenzováno: 13. července 2020

Při cestě z Karlových Varů jsme s manželem navštívili tuto skvělou pizzerii v Řevničově - vřele doporučujeme. Pan majitel zde připravuje nejen vynikající pizzu, ale i nejlepší zmrzlinu- má skvělý přístup k hostům a je vidět, že to pro nás lidičky vše připravuje s velkým srdcem. Bylo nám zde moc příjemně a určitě se někdy rádi vrátíme!!!!

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 370hedvikas.
Recenzováno: 28. června 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá pizza a polévka, suroviny od místních dodavatelů, velký výběr italských zmrzlin a piv, osobní přístup a rodinná atmosféra

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli Travel61890470284.
Recenzováno: 22. srpna 2019

Tato pizzerie nabízí skutečně vynikající pizzu, kterou připravuje její majitelem s láskou a skutečnou profesionalitou. Posezení bylo vždy ve velice příjemné atmosféře. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Děkujeme. J+J+Š

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Jitka P.
Recenzováno: 13. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Návštěva předčila očekávání. Příjemné prostředí, milá obsluha a výborná pizza. Kdyby majitel zapracoval na fasádě, tak by určitě přilákal více kolemjedoucích

Datum návštěvy: srpen 2017
5  Poděkujte uživateli PiZet.

Už jste navštívili Pizza Cafe? Sdílejte své zkušenosti!