Agios Georgios Monastery
Pěkný klášter s krásnou zahradou

Recenzováno: 10. července 2018
Pater7
Most, Česká republika
Krásný klášter

Recenzováno: 6. června 2018
Jani S

Recenzováno: 10. července 2018

Během cesty z Heraklionu do Sitie jsme zastavili u kláštera Sv. Jiří na kávu a vodu. Neočekávaně jsme tak navštívili funkční klášter s krásnou zahradou. Příjemná zastávka během cesty v úmorném horku. Jistě stojí za malou zastávku.

Datum zážitku: červen 2018
Poděkujte uživateli Pater7.
Recenzováno: 6. června 2018 prostřednictvím mobilu

Stavili jsme se jen na chvilku po cestě, he to moc krásné místo. Na parkovišti je kohoutek s pitnou vodou, místní ji tam čepují ve velkém

Datum zážitku: červen 2018
Poděkujte uživateli Jani S.
Recenzováno: 6. října 2019

Datum zážitku: září 2019