“Celkově”
Recenze U Rizku

U Rizku
Recenzováno: 6. října 2020

Ubytování za rozumnou cenu. Restaurace a Jídla výborné.
Myslím že v okolí je to nejlepší co se týká rozumné ceny a kvality ubytování. Pokoje čisté postele pohodlné. Jediným nedostatkem byla maličká TV bez příjmu dvbt-2 na pokoji.
Celkově u mne velmi dobré.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Ivona64.
penzionurizku, Vlastník v zařízení U Rizku, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2020

Děkujeme, televize se již řeší. Pěkný den a ještě jednou díky. :-)

Recenzováno: 30. září 2020

Při návštěvě restaurace jsme byli příjemně překvapeni kvalitou jídla a příjemným prostředím. Obsluha příjemná a ochotná splnit naše přání. Jen tak dále.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli ABPZA.
Recenzováno: 20. července 2020

Restaurace nas jiz podruhe behem mesice totalne zklamala. Jednak cekani na jidlo dalece presahuje hodinu, coz je naprosto neprijatelne a jidlo se zhorsilo takovym zpusobem, ze je to az zarazejici. Pokud si pan majitel mysli, ze udela diru do sveta tim, ze rozjel rozvoz jidla, tak by se asi mel zamyslet nad ekonomickou strankou nebo najmout dostatek personalu do kuchyne. Na druhou stranu obdivuji damy, ktere jsou v obsluze a musi se stokrat za smenu omluvit, ze jidlo bohuzel nabira cim dal vetsi zpozdeni. Pokud majitel nechce dat kdysi uspesne restauraci 100 procent, tak at ji radeji proda. Bohuzel dalsi priklad ceske restaurace vedene clovekem, ktery nema poneti o ekonomice podnikani.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli DanaH1600.
penzionurizku, Vlastník v zařízení U Rizku, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. července 2020

Dobrý den, za čekání na jídlo se vám omlouvám, každá taková recenze mne mrzí. Nicméně jsem rád, že se mne další člověk znalý ekonomiky provozu a stavu pracovníků v gastru rozhodl poučit. S úctou a velkými díky za přínosnou recenzi ekonomicky nevzdělaný majitel J.Mikuláštík. P.S. Rozhodně si nemyslím,že bych udělal díru do světa s rozvozem, ale v době, kdy nikdo z vás chytrých a ekonomicky vzdělaných, nemohl díky plošné karanténě přijít do restaurace, ten rozvoz nás udržel při životě. Proto se k těmto zákazníkům nemíním nyní obrátit zády. Je mi navíc líto, že jste si udělala obrázek na náš provoz na základě názoru servírky, která sama dělá chyby, ale svádí to na rozvoz a kuchyň.

Recenzováno: 16. února 2020

Byl jsem v tomto podniku od pátku do neděle. Takže můžu hodnotit i pokoj. Slušně vybavený, čistý se soc. zařízením za cenu, kterou chtějí dost těžko by jeden našel lepší. Snídaně v ceně noci, styl vyber si, co ti libo a kolik ti libo bych charakterizoval vzhledem k ceně jako už jaksi navíc. Co se jídla týče, tak třeba Česneková polévka naprosto super. Nebudu tvrdit, že ne, nebyl jsem v každém podniku, kde se vaří, ale dost těžko potkáte takovou. A nedoporučuji ji pro děti, pakliže nemilují Česnek a pikantní jídlo. :-D Jinak když "U Řízků", tak samozřejmě řízky. Plný talíř pro dva, nebo rodinné pro čtyři, Hovězí váleček či už obalovanou krkovičku se salátem. Upřimně nejslabší s toho byl hovězí řízek, to už bude tím, že jsem ho nemohl mít "Médium rar", jak já rád. Jinak spokojenost a kdo tam příjde a ví, že je "U Řízků", měl by být min. spokojen. Třeba salátů tam nemají 10 druhů, ale to se vcelku dá očekávat. I bezmasé jídla se najdou, převážně tedy s použitím sýrů. Vcelku za mě budu tvrdit po své zkušenosti, že poměr: Cena - výkon vynikající. Já určitě ještě naštívím. :-)

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Z6169PUstefanm.
Recenzováno: 1. února 2020 prostřednictvím mobilu

Po půl roce jsme opět přojížděli okolo teto restaurace a nedalo nam to. Minule byla velika spokojenost. A musím uznat že Řízky opět nezklamaly. Vynikající, měkoučké a šťavnaté. Obsluha rychlá a příjemná.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli lubor j.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Rizku, si také prohlíželi

Sudkov, Olomoucký kraj
Šumperk, Olomoucký kraj

Už jste navštívili U Rizku? Sdílejte své zkušenosti!