“Velice hezká, malá, rodinná”

Hostinec u Cibousu
Č. 1 z 2 Restaurace v Brezi
Popis: V našem hostinci vaříme a pečeme převážně z regionálních surovin a z toho, co jsi vypěstujeme sami. Točíme zajímavá česká a moravská piva a presujeme čerstvě upraženou u nás namíchanou kávu. Jsme rodinným hostincem se šnečí farmou na Jižní Moravě. Interiér naší restaurace je klimatizovaný, má dětský koutek a wifi free. Pro kolisty jsme před prostornou terasou instalovali dlouhý věšák na kola.
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velice hezká malá, rodinná restaurace. Příjemná obsluha, dobré jídlo, skvělé domácí limonády. Můžeme jen doporučit

Poděkujte uživateli Jan K.
Ctibor P, Vlastník v zařízení Hostinec u Cibousu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

Děkujeme za výborné ohodnocení. Motivuje nás to do další práce!

Recenzováno: 17. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo. Bramboračka i rajská s domácími masovými koulemi byla příjemné překvapeni. Řízek s bio bramborami stál také za to. Navíc dětský koutek ocení rodiče s malým dítětem. Dobré ceny. Příště se rozhodně stavíme ještě ochutnat kávu a domácí dezerty. K tomu všemu hraje vybraná jazzová hudba. Suma sumárum povedená návštěva v povedené restauraci.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli obiravsky.
CtiborP2, Vlastník v zařízení Hostinec u Cibousu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. dubna 2019

Recenzováno: 25. března 2019 prostřednictvím mobilu

Návštěva restaurace nám zprijemnila den! Obsluha se k nám chovala mile, jídlo bylo tak vyborne, ze sme si daly i dezert a kafe, dezert byl hodně výjimečný. Rádi zase prijedeme :)

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli kate_inas492.
CtiborP2, Vlastník v zařízení Hostinec u Cibousu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. března 2019

Recenzováno: 5. července 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili začátkem červenci. Česká a částečně mezinárodní kuchyně. Malý dětský koutek. Příjemná domácí atmosféra. Všechny jídla byla rychle a chutnala skvěle. Ceny velice přiměřené.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli 329stanislavs.
CtiborP2, Vlastník v zařízení Hostinec u Cibousu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. října 2018

Recenzováno: 4. dubna 2018

domácké prostředí s dobrým pivem, výbornou kuchyní. Jsou ochotní uvařit i jídla pro lidi, co to mají s výběrem potravin složité

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Ivana H.
Ctibor P, Vlastník v zařízení Hostinec u Cibousu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2018

Děkujeme za Vaše ohodnocení!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec u Cibousu, si také prohlíželi

Mikulov, Jihomoravský kraj
Mikulov, Jihomoravský kraj

Dolní Dunajovice, Jihomoravský kraj
Klentnice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Hostinec u Cibousu? Sdílejte své zkušenosti!