Hezká minizoo

Recenzováno: 20. dubna 2018
23Grobot
Kralupy nad Vltavou, Česká republika
Zajímavá zvířata, která jinde neuvidíte

Do zoo jezdím hodně, ale zvířata, která jsem měl možnost vidět tady, jinde k vidění nejsou... přečíst další informace

Recenzováno: 19. září 2018
dankoleska
Praha, Česká republika

Recenzováno: 5. července 2018

Určitě doporučujeme návštěvu této malé příjemné zoo. Areál je rozdělen na dvě části. Jedna část je v centru obce a druhá část na kraji obce. Při cestě zpět jsme narazili na příjemnou místní restauraci těsně před zavíračkou a schovali se zde před deštěm. I přes to, že restaurace měla v plánu zavolat jsme nakonec dostali teplé jídlo, pití a nezbývá než poděkovat personálu i panu majiteli za ochotu ;-)

Datum zážitku: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli GeorgeeCuthbert.
Recenzováno: 29. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Zoopark Zájezd, malá soukromá zoologická zahrada, uprostřed polí, luk a polí, v rodinném prostředí. Tak by se tento objekt dal charakterizovat, rozdělen do dvou částí, jedna expoziční s úžasnými lenmury a chameleony, další určena spíše pro děti, domácí zvířata ke kontaktu a krmi a dětské hřiště. Odpoledne velice příjemně stráveno a věřím že se sem s rodinou znovu vrátíme. Doporučuji k návštěvě a přeji k dalšímu rozvoji hodně štěstí a stejné dobré nálady jakou jsme zde načerpal já a moje rodina.

Datum zážitku: duben 2018
1  Poděkujte uživateli petrpechpepe.
Recenzováno: 20. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Na tak malou zoo je tu možné vidět spoustu neobvyklých zvířat. Jen škoda toho rozdělení na dvě části. Doporučuju navštívit.

Datum zážitku: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli 23Grobot.
Recenzováno: 3. března 2018

Hezká minizoo kde jsou pěkné výběhy, v kterých je možnost vidět celkem dost zvířat v klidném prostředí. Vřele se sem doporučuji podívat. Budeme se sem rádi vracet.

Datum zážitku: září 2017
2  Poděkujte uživateli Michal T.