Hezká minizoo

Recenzováno: 20. dubna 2018
23Grobot
Kralupy nad Vltavou, Česká republika
Zvláštní umístění

Parkovali jsme na označeném místě,odkud to k Zooparku byl ještě dobrý kilometr pěšky prašnou... přečíst další informace

Recenzováno: 8. srpna 2018
Lucie B
Trutnov, Česká republika

Recenzováno: 8. srpna 2018

Parkovali jsme na označeném místě,odkud to k Zooparku byl ještě dobrý kilometr pěšky prašnou cestou.
Vzhledem k vedru nic moc.Nejdříve jsme mysleli,že lamy a pár koz je vše.Nicméně mi to nedalo a po projití do vesnice jsem našla ještě druhou část.Opravdu zvláštně umístěno,obě části nejsou propojeny a musí se dlouze obcházet.Slečna u pokladny by měla návštěvníky upozornit že druhá část parku je přímo v obci.Kdo to nezná,toho to nenapadne.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli Lucie B.
Karina K, Manažer v zařízení Zoopark Zájezd, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. srpna 2018

Vedro bylo letos fakt úmorné, zkuste se k nám stavit třeba i na jaře, to navíc bývá zoo plná mláďat :). Slečna vás upozornit měla a mrzí mě, že se tak nestalo. Nyní akorát dokončujeme nová značení po celém areálu, by jeden nevěřil, jak těžké je vytvořit pěknou mapu...
Děkujeme za návštěvu!

Recenzováno: 27. července 2018

No co se týče ZOO, museli jsme trochu bojovat s tím, abychom jí pořádně našli, jelikož jsme k ní odbočili ne v obci, ale u prašné cesty, kde jsme přišli z druhé strany. Bohužel jsme nebyli informováni o tom, že je ZOO rozdělena na dvě části, tudíž jsme o to lepší přišli a viděli jsme pouze tu část, kde byl kontaktní výběh s domácími zvířaty a velbloud. Sice jsme našli cedule, které odkazovaly na pokračování ZOO někde v obci, ale jelikož jsme nebyli místně znalí a nikdo nám nic neřekl, tak jsme po nich raději nepokračovali a odjeli jsme pryč. Možná, kdyby bylo značení lépe vyřešeno, tak by to bylo jiné, jelikož bychom nepřišli o tu lepší část ZOO, takto pro nás byla ta část, kterou jsme viděli velkým zklamáním i s ohledem na to, že vstupné je 100 Kč na dospělou osobu, což není zrovna málo a neviděli jsme téměř nic. S ohledem na to dávám uvedené hodnocení, jelikož jsme případný pěkný zážitek měli pokažený špatným značením a nedostatkem informací.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli petrvolf.
Karina K, Manažer v zařízení Zoopark Zájezd, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. srpna 2018

Dobrý den, Petře,

mrzí nás, že jste naší vinou minuli jednu část zoo. Pracujeme zrovna na nových cedulích a mapách, informaci jste ale měl dostat i při nákupu vstupenky.
Rádi vám pošleme volné vstupenky poštou, abyste si k nám mohli znovu zajet a projít si zoo celou, jen nám prosím pošlete na email info(a)zoopark-zajezd.cz svou adresu.

Recenzováno: 5. července 2018

Určitě doporučujeme návštěvu této malé příjemné zoo. Areál je rozdělen na dvě části. Jedna část je v centru obce a druhá část na kraji obce. Při cestě zpět jsme narazili na příjemnou místní restauraci těsně před zavíračkou a schovali se zde před deštěm. I přes to, že restaurace měla v plánu zavolat jsme nakonec dostali teplé jídlo, pití a nezbývá než poděkovat personálu i panu majiteli za ochotu ;-)

Datum zážitku: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli GeorgeeCuthbert.
Recenzováno: 29. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Zoopark Zájezd, malá soukromá zoologická zahrada, uprostřed polí, luk a polí, v rodinném prostředí. Tak by se tento objekt dal charakterizovat, rozdělen do dvou částí, jedna expoziční s úžasnými lenmury a chameleony, další určena spíše pro děti, domácí zvířata ke kontaktu a krmi a dětské hřiště. Odpoledne velice příjemně stráveno a věřím že se sem s rodinou znovu vrátíme. Doporučuji k návštěvě a přeji k dalšímu rozvoji hodně štěstí a stejné dobré nálady jakou jsme zde načerpal já a moje rodina.

Datum zážitku: duben 2018
1  Poděkujte uživateli petrpechpepe.
Recenzováno: 20. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Na tak malou zoo je tu možné vidět spoustu neobvyklých zvířat. Jen škoda toho rozdělení na dvě části. Doporučuju navštívit.

Datum zážitku: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli 23Grobot.