Zoopark Zájezd
Č. 1 z 1 zařízení v kategorii aktivity – Zajezd
Spokojenost

Zdravím! S první návštěvou této zoo jsem velmi spokojená, jedině tak nás překvapilo že tu bylo... přečíst další informace

Recenzováno: 5. července 2020

abetu92
Praha, Česká republika

Recenzováno: 5. července 2020 prostřednictvím mobilu

Zdravím!
S první návštěvou této zoo jsem velmi spokojená, jedině tak nás překvapilo že tu bylo docela dost lidí.
Zvířátka mají krásné výběhy. Je tu veliká "sbírka" chameleonu, takže vřele doporučuji! Nádhera!
Maji tu svůj výběh i veverky což mi přijde neobvyklé:) narozdil od jiných Zoo.

Neděle 5.7.20 - 26°C
Slunečno

S Pozdravem Sabi

Datum zážitku: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli SabiMajor.
Recenzováno: 30. června 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasná malá zoo, překvapilo mě, že tu mají spoustu zajímavých zvířat a člověk má klid se na ně pořádně podívat. Moc příjemné místo se správně rodinnou, komorní atmosférou. :) Jsou tu dvě části, takže je to i příjemná procházka. :)

Datum zážitku: červen 2020
Poděkujte uživateli abetu92.
Recenzováno: 7. června 2020

Zoo byla malá,ale moc hezká, dost velký výběr různých druhů ptáků a domácích zvířat.Sice bylo trochu složité,aby člověk poznal kde zoo pokračuje,ale nakonec jsme na to přišli. První část je složená právě z kotců ,kde mají děti volný přístup ke zvířátkům a to je trochu smutné, jak se ty děti chovají, vyloženě ty zvířáta trápí, mohou k nim do výběhu a nedají jim pokoj, chudáci ušáci se ani neměli kam schovat. Voliéra byla otevřená a holka nevychovaná tahala králíka za uši ven z domeču. Králíček si musel všechno nechat líbit. Ve výběhu s kozami deti pronásledovali kůzlata, ta byli vystrašená z dětí a schovávali se za ostatní kozy...rodiče které to vůbec nezajímá, jen tiše přihlíží. Chtělo by to u těchto kotců speciální dohled,protože je to asi na denním pořádku. V drůhé části zahrady byla veškerá zvířata ve volierách a tak to má být aspoň jim nikdo neškodil, tu druhou část jsme si užili víc. J.Ř.

Datum zážitku: červen 2020
Poděkujte uživateli jana_Z1355GC.
Recenzováno: 11. září 2019 prostřednictvím mobilu

Myslím, že si tu každý najde své. Zoo je upravená a zvířata jsou v dobré péči. Je tu klid - žádné šílené davy jako ve velkých zoo.

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli 600b_ras.
Recenzováno: 19. září 2018

Do zoo jezdím hodně, ale zvířata, která jsem měl možnost vidět tady, jinde k vidění nejsou. Rozhodně doporučuji navštívit, stojí to za to!

Datum zážitku: září 2018
1  Poděkujte uživateli dankoleska.