Recenzováno: 24. října 2018 prostřednictvím mobilu

Na pokoji voda jen slabě kapala, tedy celkem problém, snidaňový bufet slabý, okolí-okladiště, moře špinavé, špatný přístup, bazén čistý, bar přijatelný, na konci vesnice, noční koncerty domácích zvířat

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli ji_k213.
Recenzováno: 23. října 2018

Nemohu hodnotit interiér hotelu a jeho služby, ale pokud to má být místo pro hezkou dovolenou u moře, tak zklame okolí, přístup k moři a pláž (vlastně malá plážička s nedostatkem lehátek). Slunečníky jsem tam neviděl.

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Connector820834.
Recenzováno: 4. září 2018

Severní Kypr mě velmi mile překvapil ve všech směrech. Není zde přecpáno turisty a místní lidé jsou přátelští a milí.
Co mě zklamalo, byl hotel, jeho okolí a pláž.
Klimatizace fungovala spíš jako větrák a strašně smrděla.
Hotel už trochu opotřebovaný, v koupelně byla na stropě plíseň, dveře nedoléhaly a na noc jsem je musela zapřít židlí, abych se vyspala.
Podle nabídky měla být lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, u bazénu jich bylo málo a pořád obsazené, na pláži 3 rozbité slunečníky a nedostatek lehátek, toulali se tam psi a byl tam nepořádek.
Okolí hotelu bylo děsivé, smetiště, skládka všeho možného a staveniště.
Severní Kypr vřele doporučuji, ale hotel Sempati ne.

Tip ohledně pokoje: Pokoje jsou směrovány všechny na jednu stranu
Datum pobytu: červen 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli irenadrapalova.
Erkan K, Owner v zařízení Hotel Sempati, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2018

Dear Client,

Thank you for your message and sorry to hearing from you that you not enjoyed your stay, we check the points you mentioned and make sure is perfectly ready for next client.

Kind regards
owner

Recenzováno: 30. září 2017

Z hotelu Sempati mám smíšené pocity, ale převládají ty kladné. Jedná se o klidné místo - tedy možná až příliš, pokud nemáte pokoj nad barem a kulečníkem. Pak tedy klidné rozhodně není. Klientela hotelu je 60+ a to s sebou přináší takovou poklidnou až línou atmosféru. Nikdo tam nepobíhá, nekřičí... Ovšem taky se tam nic neděje a jediná zábava spočívá v odpočívání u hotelového bazénu. Taktéž v okolí je pusto, prázdno. O kultuře se nedá hovořit. Prostě jen ležet u bazénu nebo u moře. U moře jsou zdarma lehátka a rozpadající se slunečníky, ale ty jsou velmi brzy obsazeny turisty hlavně z RUSKA - a ti se s nikým nedělí. Nejsou ubytováni v hotelu, přesto zaberou vše, co se dá. Nakonec jako vždy a všude.
Jídlo v hotelu je dobré, na snídani, kdo co sní, stejně tak i na večeři, kdy jsou minimálně dva druhy masa, přílohy, saláty, zákusky a ovoce. Na večeři nebylo v ceně pití, ale to se dá dokoupit. V hotelu je cena za pití 2x vyšší, než v blízkém obchůdku, kde mají vše potřebné. V hotelu ale neradi vidí, když si nesete jídlo nebo pití z obchodu, takže pozor... V obchůdku mají levnou whisky :-)
Pokoje jsou v pořádku, po srovnání jsou novější pokoje v novějších bungalovech a tam je také v noci větší klid. Rozhodně doporučuji ubytování tam a ne v hlavní budově.
Obsluha v hotelu velmi pohotová a pohodová, trpělivá... Zde 5 hvězdiček.
Wifi jen v recepci a baru, dost slabá. Mimo budovu hotelu nic.

Jen pro info, týden s Kovotour + tam stál 11000 i s polopenzí a dopravou a to je tak adekvátní cena za týdenní pobyt. Víc bych nedal. Nemá cenu platit all inclusive, polopenze bohatě stačí. Lehký oběd se dá pořídit v okolí nebo přímo v hotelu.

Tip ohledně pokoje: Lepší a modernější jsou pokoje v bungalovech, není z nich ale vidět moře. Zato se v nich líp vyspíte.
Datum pobytu: září 2017
6  Poděkujte uživateli David S.
Recenzováno: 10. října 2016

Hotel Sempati naprosto vyhověl našim požadavkům. Měly jsem polopenzi a ta byla naprosto postačující. Okolí hotelu jak to tak v těchto destinacích bývá nic moc, ale byla možnost dopravy do Kyrenie. Moře nádherně čisté, pláž také (není písek-menší kamínky). Na pláži malý počet lehátek, ale vzhledem k velikosti pláže postačující. Všichni velmi ochotní s čímkoliv pomoct. Pokoj jsme měly v hlavním resortu opodál jsou ještě menší baráčky ( v hotelu lepší!) Na tříhvězdičkový hotel VELKÁ SPOKOJENOST ! :)

Tip ohledně pokoje: Pokoje v hlavní resortu hotelu určitě lepší.... baráčky opodál měly trochu problémy s klimatizací, ale jinak by měly také být v pořádku.
Datum pobytu: červenec 2016
3  Poděkujte uživateli nikolin1103.