Recenzováno: 1. března 2020 prostřednictvím mobilu

Oslava významných rodinných kulatin proběhla v pořádku. Příjemný personál, jídlo dobré a také samotná banketka jde využít i pro tanec. Ozvučení však žádné, museli jsme si zajistit vlastní, stejně jako případný projektor.

Datum pobytu: březen 2020
Poděkujte uživateli Michal K.
Recenzováno: 27. ledna 2020

Skvělé užitý víkend s přítelkyní v tomto hotelu. Špičkový wellness, chutné jídlo, příjemný a ochotný personál. Navíc je hotel umístěn v krásném romantickém prostředí kde není o trávení společných chvil nouze :-)
Budu se opět těšit, děkuji :)

Poděkujte uživateli futral.
hotelfridrich, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Fridrich, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. ledna 2020

děkujeme za Vaší recenzi.
Jsme rádi, že jste byli s ubytováním, wellness, personálem, a prostředím spokojeni.
Budeme se těšit na Vaší další návštěvu.

Recenzováno: 21. ledna 2020

Navštívili jsme s přítelem tohle krásné místo na začátku tohoto roku a musím říct, že za nás Spokojenost jak wellnes, ubytování tak jídlo, určitě se do hotelu rádi vrátíme.Přejeme hotelu Fridrich úspěšný rok 2020

Poděkujte uživateli Barunecka153.
hotelfridrich, Manažer komunikace v zařízení Hotel Fridrich, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. ledna 2020

děkujeme za Vaší kladnou recenzi, Vašeho názoru si velice vážíme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo, a budeme se těšit na Vaší další návštěvu. I my Vám přejeme úspěšný rok 2020!!!

Recenzováno: 20. ledna 2020

Příjemné a klidné ubytování kousek od přehrady, dobře zaběhlý hotel s restaurací a vynikajícím wellness. Obsluha byla příjemná a vstřícná. Rádi se znova zastavíme prožít klidný víkend. Můžeme jen doporučit.

Poděkujte uživateli PetrValo.

děkujeme za Vaší pozitivní reakci na hotel Fridrich. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo, a budeme se těšit na Vaší další návštěvu.

Recenzováno: 28. října 2019

Venkovní bazény jsou úžasné. Nicméně hotel je stále na úrovni dvou hvězdiček, čemuž neodpovídá cena. Nic zásadního se nezměnilo. (hotel vyhořel, je po rekonstrukci). Snídaně zoufalá - opravdu - džus nebyl, jen ta umělohmotná tekutina nebo čistá voda, káva z překapávaní...Hrozné. Jídlo jakž takž. Tedy - na relaxaci na jeden den dobrý.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Dana D.
Explorer43998707006, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Fridrich, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. listopadu 2019

děkujeme za Vaší recenzi.
Vašeho názoru si vážíme, ale bohužel si myslíme, že Vaše hodnocení nekoresponduje se skutečností.
V případě, že jsou snídaně formou rautu a nabízíme překapávanou kávu, to ano, ale je vždy k dispozici i káva z presovaru. U obsluhy si můžete objednat kvalitní presso.
Džus není standardně na snídani nabízen, vždy máme k dispozici vodu s citronem, případně čaj.
V případě, že by jste požadovala ke snídani džus, můžete si vybrat dle nápojového lístku z široké nabídky džusu, který, ale není v ceně snídaně.
Veškeré pokoje jsou vybavené kvalitní postelí, matraci i polštářem. Dbáme hlavně na dobrý spánek a na čistotu. Tyto pokoje jsou jednoduše zařízeny, a neslouží k dlohodobému přespání, ale jako službení cesta nebo wellness víkend ideální.
Cena 1000,- pro dvě osoby na noc je adekvátní k naším službám.
V ceně ubytování je vstup do wellness zdarma, to znamená že při dvou osobách je cena za noc pro dvě osoby v přepočtu 500,- (cena wellness je také 500,- pro dvě osoby)