TripAdvisor
Hledat
Recenzováno: 10. března 2019

Moc příjemný hotel. Personál milý a ochotný, pokoje pěkné a čisté. Poloha ideální pro běžkaře a pro rodiny s dětmi. Moc dobrá kuchyně. Vše jak nové a udržované. Super pro návštěvu v jakoukoliv roční dobu.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Jan K.
Recenzováno: 6. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Hodnotim pouze restauraci - obsluha mila, i když je to spíše bez obsluhy, jídlo celkem dobré, design chaty a lokalita je super. Určitě krásné místo a v okolí asi jedno z lepších gastronomických zařízení

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli MichalJanda7.
Recenzováno: 1. ledna 2019

V rámci dovolené už tradičně dáváme přednost jídlu v této restauraci, v poledne totiž funguje s tácky a tak je možné se najíst rychle a dobře za ceny, které jsou solidní. Hotel nehodnotím, nebyli jsme ubtováni

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Roman Š.
Recenzováno: 13. října 2018 prostřednictvím mobilu

Příšerně otravná obsluha. Přišlo nás 6 chlapů a místo “Dobrý večer” nás uvítali slovy “Pánové, příště zavolejte předem.”
Číšník nebyl schopen objednat jídlo a dostali jsme to, co jsme chtěli až napočtvrté. Bylo to sice dobré, ale co je to platné, když se pingl dementně ksichtí, při každé objednávce piva.
Je vidět, jak když někdo není majitel, dokáže solidně z*urvit i dobrý podnik. Tržbu jsme udělali, ale naposledy.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli eskymowelzl.
Recenzováno: 31. srpna 2018

V hotelu jsme nebyli ubytování, ale opakovaně navštívili hotelovou restauraci.
Od 11 až do 18h široká nabídka hotových jídel za rozumné ceny. Od 18h skvělé minutkové menu.
Všechna jídla byla vynikající, velice příjemná atmosféra a milý personál.
V širokém okolí jsme vyzkoušeli téměř všechny restaurace a restaurace hotelu Rankl je jednička :-)

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli MichaElka2014.