TripAdvisor
Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Vysoce hodnotime profesionalitu kuchyne, vytecna moderni uprava tradicni ceske kuchyne! Litovali jsme jen toho, ze jsme nemeli moznost ochutnat vsechna jidla z menu k veceri. Doporucujeme vsem milovnikum dobreho jidla.
Brona a Renda, Mikulov

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli BronaFolt.
Recenzováno: 3. června 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde o vikendu, hodne nabito, sle obsluha i kuchyne to zvladali na vybornou a s usmevem. V kuchyni byly vetsinou jen hotovky, ale vsechno bylo vyborne a vrele doporucuji. Venkovni terasa bez obsluhy, ale nevadilo. Velke detske hriste, doporucuji.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli 1315maranik.
Recenzováno: 20. května 2019

Hotelovou restauraci jsme navštívili za účelem rychlého obědu. Ocenili jsme samoobslužnou formu výdeje. Nabídka byla široká, ceny dobré a jídlo velmi chutné. Jenom mě trochu zarazilo, když jsem viděl kuchaře, jak některá z jídel nabíral místo kleštěmi rukama (knedlíky, maso, cibulka apod.). V kuchyni je to samozřejmě běžná záležitost, ale když na to hosté přímo koukají, nepůsobí to opravdu dobře.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli VMA88.
Recenzováno: 10. března 2019

Moc příjemný hotel. Personál milý a ochotný, pokoje pěkné a čisté. Poloha ideální pro běžkaře a pro rodiny s dětmi. Moc dobrá kuchyně. Vše jak nové a udržované. Super pro návštěvu v jakoukoliv roční dobu.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Jan K.
Recenzováno: 6. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Hodnotim pouze restauraci - obsluha mila, i když je to spíše bez obsluhy, jídlo celkem dobré, design chaty a lokalita je super. Určitě krásné místo a v okolí asi jedno z lepších gastronomických zařízení

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli MichalJanda7.