“Útulné, velmi chutné a velmi milý personál.”
Recenze Na Kvilde

Na Kvilde
Recenzováno: 9. října 2020

Zastavili jsem se na odpolední kávu a něco na zub. Prostředí velmi čisté, káva výborná a zákusky velmi chutné.

1  Poděkujte uživateli Jindra123.

Recenzováno: 30. června 2020 prostřednictvím mobilu

To nejlepší na Kvildě!!! Skvělá káva - a přesně taková jaká má být . Úžasné vafle, dorty, zákusky . Šlehačka jenom domácí , žádná chemie!!!

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli ToneekB.
Recenzováno: 29. června 2020 prostřednictvím mobilu

Stavíme se tu každý rok a pokaždé výborná polévka a skvělý dortík k tomu. Mají tu ale na výběr spoustu dalšího. Menu je plné dobrot za super ceny a my se sem vždy velmi rádi vracíme.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli barufrdlikova.
Recenzováno: 25. října 2019

Vždy když jsme na Kvildě, tak jdeme sem. Výborné vafle, káva i domácí limonády. Obsluha příjemná a božský výhled z terásky vše umocňuje.

Poděkujte uživateli Jaroslava K.
Recenzováno: 3. května 2019 prostřednictvím mobilu

Milá obsluha, výborný cheesecake, skvělá káva. Zahrádka. Rozumné ceny. Prostě doporučujeme navštívit.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Kamco76.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Na Kvilde, si také prohlíželi

Kvilda, Jihočeský kraj
Kvilda, Jihočeský kraj

Modrava, Plzeňský kraj
Borová Lada, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Na Kvilde? Sdílejte své zkušenosti!