TripAdvisor
Kvilda
Hledat
Recenzováno: 5. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Měli jsme zarezervovaný stůl pro 12osob. Obsluha příjemná, ale absolutně nezvládali. Zapomněli přinést pití i jedno jídlo, takže až všichni dojedli, tak teprve přinesli poslední porci jídla. Omluva žádná. Na všechno se čekalo celkem dlouho. Chuťově nic extra, průměr. Příště určitě nezavítáme.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli 84vanesav.
Recenzováno: 2. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Čekání na jídelní lístek v poloprázné restauraci 15min, čekání na možnost objednat dalších 15min. Pak přinesli brambory místo objednaných hranolků, obsluha slíbila výměnu a pak za dalších 30min neukázala

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Karel S.
Recenzováno: 1. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme navstivili dva vecery za sebou. Byl poznat rozdil mezi obsluhujicimi dvojicemi, pohodou i zmatky. Prvni vecer zameny jidel u vsech stolu okolo, zapomenute objednavky, vse na stul najednou...druhy vecer pohoda a vse naprosto v poradku. Oba vecery jsme si uzili, zajimavy interier, ceny spis vyssi/horske. Obsluha mila, ochotna i vtipna. Hezke, ale ne moc ciste zachody, na damskem kosicek s damskymi potrebami (i vune, lak na vlasy...).

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli rov488.
Recenzováno: 13. října 2018 prostřednictvím mobilu

Delší čekání na listek obsahující cca 10 jídel + saláty, dezerty atp. Následně byl servis už rychlý. Obě polévky, - gulášovka a kuřecí vývar, byly vlažné, jinak celkem OK. Vepřová žebra byla jen dušená, nebyla opečená. Uzený bůček byl mnohem lepší než žebra, ale bohužel malá porce. Polotmavé pivo (Šumavský pivovar) bylo fajn. Vzduchotechnika kuchyně nefunguje moc dobře - načichlo nám oblečení.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli petrk778.
Recenzováno: 23. srpna 2018

Vzhledem k tomu, ze jsme si dovolenou na Sumave vymysleli az zacatkem leta, byla Sumava Inn jednim z mala hotelu, ktere jeste mely v nasem terminu kapacitu a tak jsme moc neresili cenu. Ubytovani bylo celkem prijemne, dostatecne prostorny pokoj pro 3 lidi, dobre vybavena koupelna. Jediny problem byl, ze primo pod okny byl jakysi bar, kde po vecerech hlasite pokrikovali navstevnici. Na konci pri placeni mi byla uctovana vyssi cena, ale s odkazem na rezervaci z booking.com jsem nakonec platil tu dohodnutou.
Snidane byly velmi chutne, nabidka se menila, ale par drobnosti by se take dalo vytknout (jednou vinne musky v dzusu, jednou neslana vajicka, ... zrejme zaviselo od nalady a pozornosti kuchare). Z proklamovanych aktivit pro deti jsme zaregistrovali pouze jednu trampolinu a deti si tez oblibily ohradu s domacimi mazlicky (kozy), ktere mohly krmit. Ale toto bylo pro deti asi vse.
Do hotelove restaurace jsme zasli behem prvniho dne na obed i veceri (nabidka stale stejna), ale jidlo za pomerne vysoke ceny zdaleka nepresvedcilo kvalitou a tak jsme po zbytek pobytu jezdili na jidlo do okoli, kde se dal najit lepsi pomer kvalita/cena. Za ubytovani bych tedy dal spise 4*, restauraci samotne bych dal 2*.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Karel S.