TripAdvisor
Hledat
Recenzováno: 2. června 2019

Restaurace Šumava Inn na Kvilde? Asi bych to nerozmazávala, ale jisté je, že sem již nikdy více... Takhle káva byla dobrá, ale jídlo? Jídlo by nebylo špatné, kdyby nebylo servírované špatně, a když jsme to řekli personálu, tak se nám ještě vysmáli... V této restauraci asi opravdu neplatí "náš zákazník, náš pán".
Potom jsme zavítali na Horskou Kvildu do Ranklu, kde jsme si zaručeně zlepšili náladu - milý a vstřícný personál, jídlo výborné :-)

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Eliška C.
Recenzováno: 4. května 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi pěkný a prostorný pokoj, výborné snídaně. Velmi příjemný i když pomalejší personál, mnohokrát se nám stalo, že jsme si museli po dlouhém čekání objednat u baru, velmi chutné jídlo, ceny jsou vyšší. Výborná lokalita pro pořádání výletů třeba k pramenům Vltavy.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Miroslav B.
Recenzováno: 5. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Měli jsme zarezervovaný stůl pro 12osob. Obsluha příjemná, ale absolutně nezvládali. Zapomněli přinést pití i jedno jídlo, takže až všichni dojedli, tak teprve přinesli poslední porci jídla. Omluva žádná. Na všechno se čekalo celkem dlouho. Chuťově nic extra, průměr. Příště určitě nezavítáme.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli 84vanesav.
Recenzováno: 2. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Čekání na jídelní lístek v poloprázné restauraci 15min, čekání na možnost objednat dalších 15min. Pak přinesli brambory místo objednaných hranolků, obsluha slíbila výměnu a pak za dalších 30min neukázala

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Karel S.
Recenzováno: 1. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme navstivili dva vecery za sebou. Byl poznat rozdil mezi obsluhujicimi dvojicemi, pohodou i zmatky. Prvni vecer zameny jidel u vsech stolu okolo, zapomenute objednavky, vse na stul najednou...druhy vecer pohoda a vse naprosto v poradku. Oba vecery jsme si uzili, zajimavy interier, ceny spis vyssi/horske. Obsluha mila, ochotna i vtipna. Hezke, ale ne moc ciste zachody, na damskem kosicek s damskymi potrebami (i vune, lak na vlasy...).

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli rov488.