Recenzováno: 20. září 2020

Již v pátek po příjezdu jsme byli velice překvapeni ochotou personálu. Ubytování se nám líbilo, protože hned jak jsme nahlásili, že je tam chladno, bylo zatopeno a hned jsme se cítili lépe. Večeře byla perfektní, každý jsme si dali něco jiného (bylo nás 6) a všem chutnalo.
Díky paní Aničce, která nás obsluhovala je v restauraci perfektní atmosféra.
Rádi se vrátíme!!!!

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 494alenah.
Recenzováno: 11. září 2020

Strávil jsem zde 4 noci s polopenzí. Zaměstnanci ochotní, usměvaví, snaží se o dobrou atmosféru, nic není problém. Ubytování bylo velmi dobré, takový malý apartmánek. Strava také dobrá, snídaně standartní, nic mně nechybělo, večeře výběr z menu, také bez výhrad. Byl jsem s kolem, které bylo možné uschovat v "kolárně", kde mně chyběly nějaké tyče, háky, něco, k čemu by šlo kolo uzamčít, ale kolo se neztratilo, takže spokojenost. Parkoviště velké, hned u penzionu, který je kousíček od Kvildy.
Připojení na i-net přes wifi bez problémů, krásně šlapala :-). I když je penzion u silnice, máte opravdu klid a nic vás neruší.
Cenově asi takový standart, známí byli kousek vedle a měli to o pár stovej levnější, ale zase je plno ubytování podobné kategorie dražších, takže doporučuji.

Tip ohledně pokoje: klidné místo
Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli Michal2222222222.
Recenzováno: 27. srpna 2020

Opakovaně navštěvujeme tuto restauraci a mohu ji jen a jen doporučit. Vynikající jídlo, milá, ochotná a usměvavá obsluha. Vždy maximální spokojenost!
Doporučuji především čerstvého pstruha na grilu z místních sádek.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli MichaElka2014.
Recenzováno: 28. července 2020 prostřednictvím mobilu

Včera jsme navštívili po roce restauraci a jsem rád že se nic nezměnilo. Obsluha prijemna usměvavá, jídlo super za rozumný peníz. Kdyby se ostatní restaurace v okolí šli přiučit jak to má vypadat tak by to bylo parádní. Děkuji.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli rbcrx.
Recenzováno: 7. července 2020

V penzionu jsme se během našeho pobytu na Šumavě zastavili několikrát. Kuchyně je opravdu vynikající! Kulinářským zážitkem jsou obzvláště čerství pstruzi, kteří do kuchyně putují přímo z vlastních sádek. Pokaždé jsou perfektně připraveni, maso není vysušené. Ostatní jídla jsou také výborná, vybere si skutečně každý, včetně dětí. Venkovní posezení u řeky je velmi příjemné, interiér je krásně a stylově zrekonstruován. Tento penzion mohu všem doporučit, už se těšíme na naši příští návštěvu!

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli katerinaxxx.