TripAdvisor
Kvilda
Hledat
Recenzováno: 30. března 2017

Zastavily jsme se v restauraci na rychlý oběd, byly jsme velmi rychle obslouženi, přestože restaurace byla plná hostů. Jídlo bylo dobré a za přiměřenou cenu.Byli jsme spokojeni. Pozitivní je, že se bez problému dá zaplatit kartou.

Datum pobytu: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Jarka544.
Recenzováno: 14. ledna 2017

Ubytování bylo v pořádku. Pokoj byl čistý, vybavení dřevěné, což působí na takovém místě moc příjemně.
V restauraci nám za ř dní asi 2krát nechutnalo. Jídlo celkem přesolené. Výborné jsou švestkové knedlíky :-) Porce více než dostačující. Milá a vstřícná obsluha. Pivo Bernard, nejlepší!
Penzion doporučuji, romantika na vás dýchá všude, je to kousek k prameni Vltavy a k Jezerní slati.

Datum pobytu: květen 2016
Poděkujte uživateli Jitka K.
Recenzováno: 10. října 2016

Velmi přijemné prostředí, milý ochotný personál vstřícný přistup provozovatelů, hotel je umístěn ve stredu mestečka s vlastním parkovištěm s doporučuji navštívit místní cukrárnu s půjčovnou kol a koloběžek velmi doporučuji

Datum pobytu: říjen 2016
Poděkujte uživateli ladmachr.
Recenzováno: 11. srpna 2016

Byl jsem zde na večeři a rád bych se podělil o pár postřehů.
Jelikož mám rád houbové omáčky a Šumava je jako stvořená pro jídla obecně z hub, tak jsem neváhal a dal jsem si zde špagety (proč ne) ale především s houbovou omáčkou.
Bohužel musím hodnotit bídně, ve srovnání s houbovkou na Šumava Inn (přes silnici)
Omáčka vodová, houby sice jo, ale takové nijaké. Celé to bylo posypané sýrem (myslím že parmazán), ale na chuti to nepřidalo, spíše naopak.
Cenový rozdíl oproti restauraci naproti 15 korun.
Bohužel požití této omáčky mělo dozvuky na WC během večera:)
Kladně ale chci hodnotit personál, který byl příjemný a snažil se. Rychlá obsluha.
Bohužel za tuhle ceny a ještě k tomu jídlo z hub, bych čekal o několik tříd výše, než co jsem dostal.
Káva dle ženy taky nic moc, mdlá, moc ředěná.

Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli Jaroslav G.
Recenzováno: 25. července 2016

My jsme se zde stavili úplně náhodou při výletu po okolí. Byli jsme tedy jen v restauraci. Měli jsme řízek se šťouchanými bramborami s cibulkou a jako dezert palačinky s hromadou čerstvých borůvek a šlehačkou ze smetany. Obě dvě jídla byla velice dobrá. Řízek jsem skoro nemohla sníst, ale přemohla jsem se. Pivo bylo taky v pořádku.Jde zde vidět poctivá a nešizená kuchyň. Suroviny mi přišly čerstvé a kvalitní. Personál byl ochotný a velice rychlý. Restauraci mohu jen doporučit.

Datum pobytu: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli kromanonec.