TripAdvisor
Kvilda
Hledat
Recenzováno: 4. srpna 2019

Pokoje malé, vybavené a obložené dřevem, čisté, naprosto vyhovující. Jediným nedostatkem byl nefunkční větrák na toaletě. Vítána by byla i malá lednička. Naprosto unikátní kuchyně. Polopenze - snídaně i večeře řešeny švédskými stoly. Všechny nabízené pokrmy byly velmi chutné a ve velkém výběru. K dispozici po celý den byly i koláče ve vestibulu hotelu. Za zmínku stojí velmi příjemný, ochotný a vstřícný personál. Určitě doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Měli jsme pokoje do ulice, bez větších problémů, ale možná i proto, že se jednalo o víkend
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Blanch2006.
Recenzováno: 28. července 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme na krátký pobyt na Kvildě na kolech. Čisté ubytování už poněkud starší. Ale skvělá kuchyně s polopenzi jen pro ubytované. Ideální poloha hotelu pro cyklovylety. Kola lze mít uzamčená v samostatné kolarně.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli 146pavelz.
Recenzováno: 21. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme mile překvapeni ubytováním i stravou. K pobytu byla polopenze- snídaně rozhodně dostačující, vlastně vše, co asi běžně člověk jí- vajíčka, párečky, klobásky, müsli, jogurty, koláčky atd. Večeře výborné!! Kdyby všude v ČR znamenala polopenze to, co tady, už bych se jí nevyhýbala. Už teď se těším na další návštěvu Šumavy - v jakém hotelu se budem chtît ubytovat je už teď jasné, snad zde bude volno

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli IvetaDuc.
Recenzováno: 1. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Ubytovanim a celym hotelem jsme byli mile prekvapeni. Jedna se o mensi hotel, pokoje jsou funkcne vybavene a hezky oblozene drevem. Koupelna se sprchou. Vse na nas pusobilo, ze bylo pomerne nedavno rekonstruovano.
Meli jsme polopenzi, snidane sice jednodussi, ale fajn. Stejne tak vecere, 3-4 jidla a jedno sladke.
Vse velmi chutne. Personal prijemny.
Co nas prekvapilo, ze na Kvilde posledniho rijna "konci sezona" a tak vetsina podniku na listopad zavira.
Co se tyce hotelu, ten rozhodne radi navstivime znova nekdy na jare / v lete.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli 879milanr.
Recenzováno: 30. března 2017

Zastavily jsme se v restauraci na rychlý oběd, byly jsme velmi rychle obslouženi, přestože restaurace byla plná hostů. Jídlo bylo dobré a za přiměřenou cenu.Byli jsme spokojeni. Pozitivní je, že se bez problému dá zaplatit kartou.

Datum pobytu: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Jarka544.