Recenzováno: 22. července 2020

Výborná obsluha, vynikající kuchyně, maximální spokojenost. Deset minut před zavírací dobou nás obsluha mile přivítala, i když už v restauraci nikdo nebyl , i pan kuchař nám ochotně uvařil čtyři jídla . Největší spokojenost.
Přijdeme zase.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Mirushak77.
Recenzováno: 19. července 2020

Zastavili jsme se ženou pouze na večeři. Byla vynikající, rychlá a příjemná obsluha. Prostředí v restauraci příjemné. Kančí na švestkách nemělo chybu, tak dobře připravené kančí už jsem hodně dlouho neměl.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli M1582JCjanm.
Recenzováno: 27. února 2020

Dobrý den. Byli jsme na jídle vcem mohu souhlasit prostředí bylo pěkné, jídlo dobre ale jen stim jsem byl spokojen. Obsluha byla pomalá co nás udivilo na naší vitku že čekáme na kávu 14 minut nám odvětil že tu nemá jen nás podotýkám že v restauraci bylo celkem 6 lidi hlavně že měl pan čas na konzumaci alkoholu za barem.Škoda že se najde taková obsluha která skazi celkový dojem.

Poděkujte uživateli Karel113.
Recenzováno: 24. února 2020

Ahoj,byl jsem tu s rodinou již potřetí a opět maximální spokojenost.Pokoj čistý a útulný a tak akorát na odpočinek po a před sportovním vyžití. Útulná restaurace a příjemná a ochotná obsluha a vynikající a chutná kuchyně. Cenově vše tak akorát. Dalším plusem je již možnost platby kartou takže už se člověk nemusí hlídat jestli máte dostatek hotovosti. Těšíme se na další pobyty.

Poděkujte uživateli pavelv1969.
406michaelat, Vlastník v zařízení Penzion Cerny Vlk, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. února 2020

Moc děkujeme za pochvalu a těšíme se na viděnou. A určitě připravíme nějaké novinky :-)) Váš Černý vlk

Recenzováno: 21. února 2020

Byli jsme zde s manželem potřetí a opět maximální spokojenost. Vynikající jídlo. Čisté pokoje.velice ochotná obsluha v restauraci. Jediná připomínka k televizi, kde fungovaly pouze 4 programy.Doporučujeme.

Poděkujte uživateli 436jitkak.