“Dokonalost”

Ristorante Pizzeria La Volta
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Úžasné místo, s velmi příjemnou a ochotnou obsluhou. Pizza byla vynikající. Ani jsme dlouho nečekali. Budem se určitě rádi vracet.

Poděkujte uživateli Sab_8123.

Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo a prostředí vynikající. Obsluha příjemná a ochotná. Cena průměrné a kvalita pokrmů nadprůměrná. Doporučuji

Poděkujte uživateli Michal T.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Výborná restaurace, výborné prostředí a velice přátelská a ochotná obsluha. Za mě maximální spokojenost.

Poděkujte uživateli stepank246.
Recenzováno: 28. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: srpen 2016
Recenzováno: 5. září 2019 prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pizzeria La Volta, si také prohlíželi

Rivergaro, Province of Piacenza

Už jste navštívili Ristorante Pizzeria La Volta? Sdílejte své zkušenosti!