Recenzováno: 8. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel je od roku 1930, taky jsme byly ubytování v starší časti hotelu , pokoje čisté ale starší vybavení.
Některé pokoje postupně modernizuje a hotel má aj novější časť hotelového komplexu.
Je tady několik restaurací, barů, komplex je u krásné pláže.
Celkem slušný výběr jídel.
Každý večer animační programy.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Mirek-Ze.
Recenzováno: 13. února 2019

Od letiště v Havaně cca 3 hodiny cesty, hotel velmi krásný, personál úžasný, pokoje starší, ale udělají svojí službu, je možnost využít několikrát za pobyt různé restaurace (den pedem objednávka na recepci)

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli Alena Z.
Recenzováno: 17. října 2018

Pokud není klient náročný, tak je toto dobrá volba. Ano, pokoje staré, okolí již něco pamatuje, ale to je přece Kuba. Pokud bych chtěl luxus, tak jedu do Emirátů. Pláž ihned u hotelového komplexu a je nádherná. I když hotel byl plný, tak na pláži nebo u bazénu to znát nebylo.
Jídlo bylo také dobré. Každý den, jsme si vybrali.
Pravda lidi jsou usměvavější, pokud dáváte pesos, ale to je přeci Kuba. Překvapilo nás, že nikde nikdo nežebral.
Pokud netoužíte po vyloženém luxusu, tak toto je pěkné...Doporučuji hledat lety do Varadera což je cca 30 min od komplexu, kdežto do Havany je to cca 2 hod. cesty autobusem

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli jchoze.
Recenzováno: 22. června 2018

Hotelový celek bungalovů a vilek, který byl vystavěn v roce 1935. Pláž s lehátky a slunečníky je nádherná, písčitá. K dispozici jsou i šlapací kola, exclusive v ceně. Postupně prochází opravami. Podle toho také vypadají jednotlivé pokoje. Nábytek už je opotřebovaný. Každý den měnili ručníky, uklízeli. Jídelna není přizpůsobena pro větší nápor klientů. Občas personál nestačil doplňovat jídlo, ale zřejmě je to i tím, že hotel bývá zneužívám osobami, které zde nejsou ubytovány. K obědu a večeři bylo vždy mleté maso, ryba a vepřové či hovězí maso. Rovněž bylo možno využít grilovaní jídla dle výběru. Ráno z vybraného ovoce mixovaná dobrota. Pokud není někdo moc náročný, tak tento hotel doporučuji. Byli jsme spokojeni. Samozřejmě, že se mezi personálem našli i nepříjemní jedinci, ale převažovali zde příjemní lidé.

Tip ohledně pokoje: rozhodně vyšší patro. Přízemí raději ne.
Datum pobytu: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Sylva K.
Recenzováno: 20. února 2018

Hotelový complex má několik druhů ubytování. My bydleli v přízemním bungalovu stranou od bazenu. Pokoje velké prostorné, nábytek starší, ale čisto a uklizeno. Okolní budouvy si stěžovali na hmyz, ten se nás netýkal. Pláž u hotelu nádherná, dostatek lehátek, funkční sprchy. Zato jídlo dost katastrofa. I na Kubánské poměry dost bídné. Velmi jednotvárné, bez chute.

Datum pobytu: červen 2017
4  Poděkujte uživateli lena_qalik.