Recenzováno: 24. února 2019

Byli jsme v tomto hotelu na konci ledna 2019. Hotelová zahrada a bazén jsou pěkné a udržované. Plážová lehátka nejsou úplně v dostatečném počtu, ale většinou ještě nějaké chytíte, deštníku z palmového listí, je tady ale hodně málo. Jinak je pláž ale pěkná a moře nádhera.
Horší jsou pokoje a jídelna. My měli štěstí a pokoj měli zaplacený v nadstandard části s výhledem na moře, takže narozdíl od známých které jsme potkali na pláži jsme nelovili švábi, ale jen komáry, protože okna/balkonové dveře absolutně netěsní. Bohužel nás občas nebudili jen komáři, ale i zápach ropy, plynu, netušíme odkud, možná to nese vítr z nejbližší rafinérky...Na pokoji byla funkční klimatizace i lednička, jen fungování trezoru byla záhada a vzhledem k absenci štětek na záchod v celém hotelu (nosí si je uklízečky) jsme si záchod po sobě čistili sprchou :-)
Jídelna je nejhorší část celého hotelu, nedostatek nádobí, příborů, sklenic, špinavé ubrusy, klimatizace zapnutá na 16 stupňů, zápach. Kvalita jídla katastrofa, nebýt čerstvého grilu, kde se dalo ráno jíst něco z vajec (omeleta, volské oko) a přes den čerstvě upravované maso, tak ze zbytku se moc nenajíte. Džusy z automatu jsou spíš sirupy s vodou, salámy ke snídani připomínají něco mezi gothajem a levnou šunkou, másla je minimum, marmeládu najdete tak každý 3.den. Teplé jídlo je pořád kubánská, kreolská kuchyně a vůbec ne chutná. Nejsem vybíravá, ale jedla jsem jen jídlo z grilu, těstoviny s rajskou omáčkou, ovoce, zeleninu (pozor saláty tam nechají několik dnů, nemusí být už jedlé) a dezerty. Dobrá je zmrzlina, jednou za týden k ní seženou i kornouty...
Celkově hotel vůbec neodpovídá 3* s all inclusive. Pokud bych se sem vracela, tak rozhodně jiný hotel.

Tip ohledně pokoje: low cost dovolená
Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Bettynka16.
Recenzováno: 4. února 2019

Hotel odpovídá 3 hvězdičkám. Výhodou je jeho poloha - nachází se pár minut od centra. Je typ rodinného komplexu, kde není obrovské množství lidí. Přístup do moře je super. Při ubytování si dávejte pozor na pokoj. Personál Vás zkouší ubytovat do pokojů v horší kvalitě. Proto se nenechte odmítnout a trvejte na výměně. Prostě to zkouší. Toto se děje i v hotelech s vyšší třídou. Je to Kuba - ne Kanary. Jinak personál je ochotný, jídlo dobré, je si vždy z čeho vybrat.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Michal M.
Recenzováno: 22. července 2018

Hotel je staršího data, ve staré části Varadera.. Zahrada je úžasná a udržovaná.. bazén pěkný, čistý, voda v něm jako kafe.. Služby hotelu, již horší... Téměř každý den, nám nedávali žádné ručníky.. člověk přišel z pláže, chtěl jít do sprchy, ale nebylo se do čeho utřít, nepříjemné.. TV programy nefungovaly, při nahlášení na FO nás ujistili, že vše napraví.. bohužel nestalo se tak.. Bary kapitola sama pro sebe, v jednom točili pivo a soft drinky (kdo čeká colu, fantu, sprite.. bude zklamaný všechno fejk.., prostě CUBA) Druhý bar byl lepší , super kaffe, míchali i drinky, docela ok.. Ale často se stávalo, že jím při míchání drinku chybělo spoustu ingrediencí.. několikrát se mi stalo, že mi Mojito nemohou připravit, že není máta, ohradil jsem se a říkal já jsem v Karibiku chci Mojito, jak je možné že se tohle stane, opravdu nevím, byl jsem zklamaný z jejich přístupu, tohle by se v Karibiku stát nemělo!!! (v Dominikánské republice se toto nestane.. 100 druhů drinků, vám připraví klidně i ve 23.59) No a strava dle mého hodnocení all inc. je jen opravdu plná penze.. Restaurace, téměř každý den, nestíhali prostírat, ubrusy špinavé, o příbory jsem si stále musel říkat.. často se stávalo malou lžičku na kaffe nemáme, čím si zamícháte kaffe, bylo každému úplně jedno.. Je to Cuba.. Když na víkend přijeli hosté ze střední Ameriky, jasně že kolem nich běhali a evropana si ani nevšimli... Ale jinak pracovníci jsou milý a stále se usmívají...strava docela chutná, pečená masa byla dobrá, dokonce i sele.. jednou se nám stalo, že zelenina a ovoce bylo zkažené, ihned jsem upozornil obsluhu, aby to vyměnili, omluvili se a učinili ta, ale stát by se to nemělo!!! ( pro vegetariány strava moc není..) Dezerty: zmrzlina fantastická, ale koláčky propadák, pouze piškot obarvený barvou na 5 způsobů s míchaným vaječným bílkem s cukrem, prostě hrůza..Pokoj byl prostorný, ale nábytek staršího data.. na přespání to stačilo, škoda že se o pokoje a zařízení nestarají jako o zahradu. Omítka u našich dveří před vstupem do pokoje vypadlá, stačilo by to zasádrovat, hned by to vypadalo lépe, že se o hotel někdo stará... nejvíce nepříjemné byl ovšem zápach ropy, který kazil celkový dojem.... Pláž Varadero je opravdu jednou z nejkrásnějších... azurová a čistá voda, teplota přes 30 stupňu...Čistota a barva moře srovnatelná s Řeckem... za nás pláž na 1) Kuba je krásný a velký ostrov a k prozkoumání chce více času.... Nejlepší z hotelu byla večerní zábava, která je profi, oproti ostatním destinacím.. Je mi léto, ale Cuba by se měla probudit ze zimního spánku, jinak o turisty příjde, cestuji po celém světě, ale služby na Cubě jsou opravdu nejhorší co jsem zažil...Je to škoda, příroda je opravdu krásná, to je tak všechno...Ale pokud bych měl příště vybrat Karibik, tak určitě Dominikánskou republiku, moře a pláže podobné, ale služby, jídlo a servis nesrovnatelné (úplně jiný level) za stejný peníz...

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Nemo L.
Recenzováno: 17. července 2018 prostřednictvím mobilu

Po dlouhé cestě velké překvapení. Na recepci jsme dostali klíč a odvedli nás na pokoj,který vůbec nevyhovoval! Nejsem cíťa,ale strašný zápach,plíseň, rozpadající strop a švábi jako koně.Měli jsme s sebou vnuka. O to to bylo horší. Po krátkých protestech ještě týž noc pokoj vyměněn, byl lepší ale hrozný. Po protestech bylo řečeno, že není 3 lůžkový pokoj ať jednu noc vydržíme. Byla to strašná noc po tak dlouhé cestě. Další den mi bylo nabídnuto několik pokojů a asi ve 4 jsme zůstali. Nakonec hezká dovča. Škoda jen toho prvního dojmu.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli 225janah.
Recenzováno: 7. února 2018

cesta na Kubu byla díky přestupům a zpoždění letadla v Německu dlouhá,byli jsme po příjezdu okolo půlnoci unavení...takže jsem tu hrůzu,kterou nám dali jako pokoj,měla sílu řešit až ráno!neskutečný zápach na chodbě,v pokoji "vůně" o nic lepší,vlhko,zatuchlo!plíseň na stěnách i na odporném závěsu ve sprchovém koutě.klimatizace bez křidélek,vydávající prapodivné zvuky,takže jsme ji ihned vypli.stupačkami stále protékala voda,bylo to dost hlasité...a spěte,když vedle vás teče voda :-( postel byla vlhká,vše bylo prosáknuto zatuchlým zápachem,který jsem myslela,že už ze sebe nikdy nesmeju.po krátké noci jsme se ale probudili do nádherného rána a před pokojem zjistili,jak je tam vlastně krásně...slunce,stromy,keře,květy...na recepci jsem vysvětlila,že v tomhle pokoji opravdu bydlet nemůžeme,ochotně dali jiný(dokonce mě předem poslali,abych si ho prohlédla,jestli nám bude vyhovovat).nebe a dudy!!vše veselé,voňavé,vše fungující,dokonce lednice,konvice,koberečky apod.ale do konce pobytu jsem pořád nedokázala pochopit,proč nám dali na bydlení,co dali a proč vůbec takový pokoj mají,proč ho neudržují,neopraví.byl to šok.jídla bylo dost,bohatý výběr,v jídelně horko,vlhký vzduch,nepořádek,ale to vše dělali hosté,kterým je jedno,že jim něco upadne od talíře..bohužel to tak bylo i na pláži...všude odpadkové koše,ale jednodušší je vše nechat válet na písku.shrnutí...relativní spokojenost,chtělo by to jen trochu "přidat",stačí tak málo.personál milý,usměvavý,ochotný.

Tip ohledně pokoje: raději dál od recepce a bazénu,na recepci bar 24h a u bazénu ty nejhlučnější animační programy,co jsme zažili :-(
Datum pobytu: leden 2018
2  Poděkujte uživateli Ida J.