“Skvělý, až na ty šváby.”

Nelze nalézt ceny tohoto hotelu.
Naši on-line cestovní partneři neposkytují ceny tohoto hotelu, ale můžeme vyhledat jiné možnosti v destinaci Varadero.
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Melia Península Varadero
Č. 29 z 64 hotelů v Varaderu
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Cítila jsem potřebu napsat recenzi na Melia Peninsula Varadero hlavně kvůli švábům. Četla jsem recenze a hotel se zdál být v pohodě. Nicméně hned první noc jsem viděla asi šest "malých" švábů. Volala jsem personál a řekli mi, že to je na Kubě normální a pokojská druhý den použila sprej. Poté jsme viděli už jen obří šváby. Jeden dokonce lítal. S kamarádem jsme se bavili s dalšími lidmi v ostatních resortech a i v tom našem a nikdo neměl stejný problém. Možná jsme měli jen smůlu!

Hotel, areál a pláž jsou nádherné. Bylo to mnohem lepší, než jsem čekala. Personál byl moc přátelský. Bufet nebyl nejlepší, ale japonská restaurace byla jak zábavná, tak chutná. Diskotéka by nejspíš měla mít zákaz vstupu dětem. Cítila jsem se divně, když jsem pila mezi dětmi a přála jsem si, aby party byly živější. Doporučuji se projít nebo pařit v centru Veradera a jít na tůru starou Havanou.

Celkově vzato to byl dobrý výlet. Děkuji Melia Peninsula Varadero za skvělý pobyt!

5  Poděkujte uživateli Kris647.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.ca. Zobrazit originál
Director_Residente, Director Residente v zařízení Melia Península Varadero, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2014

Dear Kris647;

Thank you very much for all your comments, as always we are taking all the reviews in a very positive way to ensure we learn from all our guests.

I would like to apologize for the inconvenience with the cockroaches, of course is not normal in the resort, we are having a pest control company who is working every day to control all pest to ensure guest satisfaction.

I am glad that you rate your trip as good and you had a great time in Meliã Península Varadero.

I hope see you soon and do not forget to inform us before your next visit.

Best regards;

David Salgado
Resident Manager

Recenzováno: před 2 dny

• Datum pobytu: únoru 2018, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Wayne S.
Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: Get a room around the main pool.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
Datum pobytu: únoru 2018, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli pcadvisor.
MPV_General_Manager, Director General v zařízení Melia Península Varadero, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 6 dny

Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: únoru 2018, cestoval(a) v páru
7  Poděkujte uživateli Danielle234pepper.
MPV_General_Manager, General Manager v zařízení Melia Península Varadero, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

• Datum pobytu: lednu 2018, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli grdbeaudin.
MPV_General_Manager, Director General v zařízení Melia Península Varadero, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Varaderu.
6,7 km daleko
Melia Las Americas
Č. 5 z 64 – Varadero
5 722 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Melia Península Varadero? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Melia Península Varadero

Adresa: Parque Natural de Punta Hicacos | Matanzas, Varadero 42200, Kuba (Dříve Tryp Peninsula Varadero)
Lokalita: Karibská oblast > Kuba > Provincie Matanzas > Varadero
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Varadero Peninsula
Tryp Peninsula Varadero Cuba
Tryp Peninsula Hotel Varadero Beach
Varadero Beach Tryp Peninsula

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?