257 US$
402 US$
232 US$
HotelsClick
  • Snídaně v ceně
Hostal Ciro y Lourdes(Varadero)(Skvělá hodnota!)
82 US$
125 US$
Cancelon
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Jsem jednou ze skupiny svatebních hostů Lockerových a jediné slovo, které má moje rodina pro tuhle dovolenou, je zklamání, velké zklamání. Hotel není špatný, pokoje by ale vyžadovaly renovaci a jídlo není dobré ani v jedné z "a la carte" restaurací. Nebyli jsme uvítáni tak, jak slibovala agentura, jako skupina jsme měli problémy s hučením v lednici, s vodou, s plážovými ručníky, které bylo vždy složité vyměnit za čisté. V pokoji jsme nikdy neměli všechny ručníky, museli jsme o ně žádat. A svatební ceremoniál? K opravdovému svatebnímu ceremoniálu měl ceremoniál v tomhle hotelu opravdu daleko. Mysleli jsme, že to bude pro všechny mimořádný zážitek, ale nebyl ani zdaleka. Koordinátorka (mluvila sice dobře anglicky, ale to je tak vše) nevěděla co má dělat, způsobovala zmatek. Výzdoba nebyla pěkná, ani jídlo nebylo dobré a zábavy byl nedostatek. Chtěli jsme na něco pěkného vzpomínat, ale nebude to možné. Svatba byla katastrofa, určitě bychom nedoporučili tento hotel pro svatby, protože nemají vkus ani tušení, co dělat. Je mi líto. Personál, manažeři ani svatební koordinátorka nám ani neřekli nashledanou.

5  Poděkujte uživateli Helen L.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.es. Zobrazit originál
Director Genera... P, Resident Manager v zařízení Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. července 2014

Dear Helen L,

We are very sorry to hear that we were not able to fulfill your expectations.

I can only repeat our apologies from our side for any inconveniences suffered as we already were in contact with your party personally.

We hope that despite the problems you encountered we will be able to welcome you back in a future to convince you of the excellent service here at Paradisus Princesa del Mar.

Kind regards

Manuel Martinez
Resident Manager

Recenzováno: včera prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: srpen 2018, cestoval(a) v páru
Recenzováno: před 4 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: srpen 2018, cestoval(a) s rodinou
Director Genera... P, Director General v zařízení Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 dny

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: srpen 2018, cestoval(a) v páru
Director Genera... P, Director General v zařízení Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 6 dny

Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: I can only recommend the Royal Service area of the main hotel
  • Datum pobytu: červenec 2018, cestoval(a) pracovně