“Doporučuji!!!”

Klaret Wine Food
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Vynikající, skvělá vína, užasné jídlo, neuvěřitelný majitel, venku i v listopadu otevřená venkovní kuchyň, bar, muzika.. . :)

Poděkujte uživateli Henrieta N.

Recenzováno: 22. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Dal jsem si práci najít v Litoměřicích dobrou večeři . Dal jsem si ji v Klaretu,udělal jsem dobře. Na doporučení obsluhy jsem si dal burger , byl vynikající od A do Z. Houska domácí , maso připravené s péčí, výborný dip , zelenina, pečené brambory s k tomu Plzeň v namražené sklenici . Ochotná obsluha. Za mě 10 z 10 možných.

Poděkujte uživateli jokv2014.
Recenzováno: 14. dubna 2019

předražené víno,voda za drahý peníz,popletené placení???,nedá se sedět na pohodu...živá hudba nevhodná pro tak romatické místo

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli pokojicek.
Recenzováno: 21. března 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasná ochotná obsluha, pejsci vítáni a podrbáni , skvělé víno a ještě lepší občerstvení! Při další návštěvě Litoměřic nepůjdu jinam!!! Děkuji

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Kateřina M.
Recenzováno: 23. května 2018

Otrávená obsluha v poloprázdné restauraci nás usadila a českým stylem plácla jídelák na stůl. Celkem obstojnou nabídku českých vín zazdil příšerný servis. 3 ze 4 skleniček upatlané, na druhý pokus ještě jedna na vodu s rtěnkou. Bílé víno nevychlazené (ani jedna ze 4 různých lahví!) Druhá lahev špatná díky korku a přesto naservírována - vráceno. Jídlo nedochucené, těstoviny ze školní jídelny i s vlasem kuchaře a maso vysušené.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Marie Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Klaret Wine Food, si také prohlíželi

Litoměřice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Klaret Wine Food? Sdílejte své zkušenosti!