Recenzováno: 30. října 2019 prostřednictvím mobilu

Romantický balíček za skoro 7000Kč shrnutí: Hotel rozhodně neodpovídá čtyřhvězdičkovému a služby ceně. Kolem bazénu jsou letité pavučiny, celkově wellness působí dosti zanedbaně. Pokoje útulné, čisté, ale např. v našem pokoji prošlápnutý koš, který šel otevírat pouze ručně, neodtékající odpad ve sprše, pro 2osoby pouze jedna kosmetika, k županům nejsou pantofle. Personál ochotný, ale dvakrát jsme vyslechli telefonáty, kdy se navzájem s kolegy pomlouvají, a to jsme dokonce museli jednou čekat i cca 10minut na recepci, než paní recepční tento soukromý hovor nedobrovolně ukončí. Na chodbě je přebalovací pult, kdy místo madel ve dvou případech koukají ostré šroubky v úrovni dětských očí. Ve velmi zanedbaném stavu je dětské hřiště za hotelem, např. z dětského pískoviště jsem vlastnoručně vytrhla trs hub, který rostl u kraje v písku. Okolí a příroda je jinak krásné, což je bohužel benefit, na který tento hotel sází. Evidentně na místě schází provozní, který by tyto věci hlídal, případně přítomnost přímo majitelů, v jejichž zájmu by mělo být tyto věci vychytat... je to škoda, potenciál by byl jinak veliký.

Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli 809dennaj.
Recenzováno: 20. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Za nás velké zklamání.. hotel se prezentuje jako luxusní.. co se týče ubytování s luxusem to nemělo nic společného a bohužel musím říct, že ani jídlo nás neuspokojilo.. hotel odpovídá 3*.. příroda je nádherná..

Datum pobytu: srpen 2019
2  Poděkujte uživateli petrah179.
Recenzováno: 10. července 2019

Dostala jsem poukaz na romantický pobyt (2 noci) v tomto hotelu. Byli jsme velmi mile překvapeni jednak s velmi ochotným a vstřícným personálem, perfektním ubytováním, které nemělo nejmenší chybu. Služby, které jsme měli zahrnuté v poukazu byly na velmi vysoké úrovni a jídlo v místní restauraci bylo luxusní.
Vřele doporučuji všem,kdo mají rádi pobyt v přírodě. Tento pobyt je také vhodný pro rodiny s malými dětmi, jelikož i děcka zde mají atrakce, které ráda využijí :-)

Tip ohledně pokoje: Pokoje přímo pro romantický pobyt mají terásku, odkud se vyjde přímo do přírody (louka s lučním kvítím)
Poděkujte uživateli cmolikovab.
Recenzováno: 25. června 2019

Bohužel, hotel musíme hodnotit, jako průměrný, určitě za ty peníze nestojí.
Nábytek v pokojích je opotřebovaný a tmavý, ve sprchovém koutě byl ucpaný odpad, menší okrasné polštářky nebyly čistě převlečeny. Restaurace též průměrná, číšník neuměl poradit, jaké víno ke kterému jídlu doporučit, od čtyřhvězdy jsme čekali mnohem víc. Personál je příjemný a ochotný, příroda v okolí skvostná.

Datum pobytu: červen 2019
3  Poděkujte uživateli BSprychalova.
Recenzováno: 2. června 2019 prostřednictvím mobilu

Po roce jsme se s rodinou opet vratili, vse na vybornou, ubytovani, servis, cisto. Restaurace je stranka sama pro sebe, vyborne nakombinovany jidelni liste, detska jidla i detske hriste, v restauraci maly detsky koutek, zatim kazde jidlo co jsme si dali je chutovy poklad.

Poděkujte uživateli 1315maranik.