“Příjemné”

hostinec u Michala
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Celkem prijemna zkusenost, jidlo, servis i prostredi. V Prasilech asi nejlepsi volba. Jidla byla dobra, ale jelikoz jsem tu byl za posledni 3 mesice potreti, tak me trochu nudi stale stejna jidla na listku... Obsluha je mila, ale nema moc detailni povedomi o tom, co maji za barem, coz je trochu skoda, protoze vino maji super a Barona take. Pivko bych zde radsi pil z kryglu nez z dlouheho skla... at se dari!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli WindmanCoach.

Recenzováno: 4. září 2019 prostřednictvím mobilu

Zastavili jsme na kolech na polévku a pivo. Pivo dobre, ale polévky příšerně slané, porce byla za 50,- opravdu malá. Doporucuji pokračovat dal

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 383radekd.
Recenzováno: 3. září 2019

Jídlo bylo v pořádku, chutné a porce ok. Jen snad dvě drobnosti (nikoliv výtky) - domácí tatarka není ta, co je od výrobce v pytlíku :-) číšník svůj omyl samozřejmě napravil a opravdu donesl domácí. Druhá drobnost, opravdu počkat, až host nejprve dojí polévku a pak přinést druhý chod. Buď se v polévce utopí (což by byla škoda, protože byla opravdu moc chutná) nebo bude jíst studený druhý chod.
Příště se určitě zase zastavíme.

Poděkujte uživateli Tomas_Dvorak.
Recenzováno: 9. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Králík s br. knedlíkem a špenátem jako od babičky... Domácí knedlíky se už vidí málokdy.. Moc jsme si pochutnali mohu jen doporučit

Poděkujte uživateli ivanap776.
Recenzováno: 4. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Už druhým rokem jsme při našem ubytování v Prášilech využili plnou penzi U Michala. Vše, co jsme si z jídelního lístku objednali nemělo chybu! Rychlost,kvalitní domácí kuchyně a milý personál. Tady si opravdu vždy pochutnám!

Poděkujte uživateli 899petrat.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo hostinec u Michala, si také prohlíželi

Sušice, Plzeňský kraj
Sušice, Plzeňský kraj

Petrovice u Sušice, Plzeňský kraj

Už jste navštívili hostinec u Michala? Sdílejte své zkušenosti!