“Chutné jídlo za slušnou cenu”

Restaurace Zámek Hrádek
Kuchyně: Východoevropská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Recenzováno: 29. prosince 2019

Byli jsme tu ubytováni na víkend, pravidelně jedli večeře a snídaně. Poměr výkon, kvalita a cena, naprosto v pořádku. Jídlo bylo chutné, velmi hezky prezentované, nahřáté talíře, personál příjemný a všímavý. Na mě až moc velké porce( pro malé jedlíky vycházeli vstříc s polovičními porcemi) Dalo by se najít pár hnidopišských chyb...Ale v této končině se snad Michelinská hvězda za jídlo za 120kč neočekává nebo jo?

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli eleniz1976.

Recenzováno: 19. října 2019

Kuchyně asi neví jak vařit a servis neví jak nabídnout hostům příjemný zážitek. Vše se zde dělá opačně. Když odnášejí téměř nedotčené jídlo ani je nenapadne se optat co je důvodem. Ptám se..zaslouží si své hosty?

Poděkujte uživateli klaranemova.
Recenzováno: 8. září 2019

Kuchyně byla dříve kvalitní, ale po výměně kuchařů zůstala pouze cena a kvalita je pryč.
Prostředí na zámku je pěkné a pro děti vhodné, ale mimo řízečků pro děti jsme si na žádném jídle nepochutnali, přičemž na Hrádku není jiná možnost stravování.
K zámeckému prostředí by byla vhodná odpovídající kuchyně. Je to škoda, že z těchto důvodů budeme příště hledat rekreaci někde jinde.

1  Poděkujte uživateli PISKULE.
Recenzováno: 28. července 2019 prostřednictvím mobilu

Hrádek nabízí příjemné posezení s kvalitní kuchyní ale i zábavou ve formě adventure golfu a příjemného dětského hřiště které je přímo před restaurací. Jídlo je dobře dochucené ale některé suroviny by chtěly více péče. Např. kuře bylo více suché, škubánky byly moc rozvařené. Servis byl v pořádku. Restaurace má v zadní části parkování.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli jsvoboda1.
Recenzováno: 6. července 2019

Tak protože se ani pan číšník, nebo kdokoliv jiný z obsluhy ani nezeptal jak nám (ne)chutnalo, tak mě napadlo, že by to třeba mohlo zajímat ostatní potenciální návštěvníky, nebo snad dokonce i majitele (ale to pochybuji).

Restaurant snad leda prostředím, zbytkem normální hospoda.

Přesolený, vylitý vývar při servírování jako předkrm. Zásadové a striktní odmítnutí přání hosta podávat jinou přílohu, než polentu. Takže pouze jen jako extra přílohu. Maso slušně udělané, zbytek velkého talíře vyplněný grilovanými fazolemi, které měly až přespříliš nahořklou chuť, a že jich tedy bylo. Polentě jsem dal šanci, ale pro mě byla bez chuti a připomínala prefabrikát a tedy 95% se zbytečně vrátilo.
Salát s tofu mé spolusedící otřesný.

Zážitek by se dal zařadit do seriálu Poslední Gastroporno v Čechách, kde by jistě tento díl nezanikl. Gastronomie je těžké povolání, a proto zamrzí dvakrát zažít něco tak opožděného, jako bylo v tomto Zámku. Věřím, že kdyby zbyl řízek z nabídky, bylo by hodnocení lepší, ale bohužel nebyl, a bylo by asi pro kuchaře moc těžké, ho udělat. I v sezóně tedy logisticky hospoda selhává.

Už se sice nikdy v této zámecké hospodě neuvidíme, ale přeji hodně úspěchu a více pokory.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli VladS32.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Zámek Hrádek, si také prohlíželi

Sušice, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Restaurace Zámek Hrádek? Sdílejte své zkušenosti!