2 výsledky
Recenzováno: 27. srpna 2016

Rodinný penzion s příjemnou atmosférou. Malé pokoje, špatně odhlučněné. Ale na druhou stranu čisto a střešním oknem pohled na hvězdy na obloze. Kde se Vám, co bydlíte v paneláku toto poštěstí :-) ? Je možnost objednat si polopenzi. Snídaně nic moc. Večeře polévka + hlavní chod, bez výběru, ale také bez předchozí informace, co bude večer k jídlu. V recenzích se píše o super kuchyni. Toto nemohu hodnotit, protože jsme jedli pouze dvakrát, z toho jednou špagety. Ale kuchyně je tam domácí, ráno byl i domácí moučník. Chyběla mi zelenina. Nutno ovšem říct, že plusy převažují. Pokoje jsou čisté, majitelé jsou manželé a je vidět, že jim na hostech velmi záleží. Prostředí okolo penzionu je perfektně udržované, k dispozici je venkovní (ovšem krytý) bazén a houpačka pro děti. Je zde i venkovní posezení a gril. Penzion doporučuji.

Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli Jitkacb.