Papouščí Zoo

Papoušcí zoo

Recenzováno: 9. srpna 2019
Sylva S

Recenzováno: 13. září 2020

Zoo je poměrně malá. Zoo máte prohlédnutou během chvilky. Bohužel, kdo trpí arachnofobií ať toto místo nenavštěvuje. Dcera i já se bojíme hodně a místo radosti z papoušku jsme spíše viděly na každém kroku a keříku nemalé pavouky a spoustu pavučin. Chápeme, že jsou součástí přírody, ale tady to bylo na nás opravdu moc i vzhledem ke stísněným uličkám. Myšlenka zajímavá, ale příliš nás neuchvátila. S

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Quiero01.
Recenzováno: 26. srpna 2019

Nádherná papouščí ZOO v Bošovicích. Pro milovníky papoušků je to úžasné, trošku stísněné a představovala jsem si víc prostoru kolem voliér, ale majitelé se chovu hodně věnují, jde to vidět. Dětem se asi líbí, ale myslím, že víc potěší dospělé, co je zajímají papoušci. Nejkrásnější, podle mě, mají Ara kaninda, Ara červenouchý (tyhle dva jsem viděla na vlastní oči poprvé) a úplně rozkošní byli papoušíčci. :). Super je kavárnička s občerstvením Kakadu.

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli MonikaR951988.
Recenzováno: 9. srpna 2019

Ať si každý dělá svůj názor na toto papoušcí zoo,ale za nás je to obdiv,co dokážou lidé udělat!!!!!Prostě krásnýNádhera!Byla to krásná prohlídka a nelitujeme! Díky všem zaměstnancům!Přejeme Vám ať se Vám dál daří!

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Sylva S.
Recenzováno: 23. července 2019 prostřednictvím mobilu

Zoo se nachází kousek za Brnem a není problém se tam z Brna dostat autobusem. Značení zoo je přehledně a člověk hned ví, kam má směřovat. Papoušci nejsou nijak cvičení a člověk je může pozorovat skrz mříže. Sbírka papoušků je opravdu velká a u každého papouška je povídání o něm. Za 50 korun navíc si je může člověk i fotit (50 korun je příspěvek na krmení pro papoušky). V zoo je i občerstvení za pěknou cenu a vynikající chuť. Opravdu pěkný zážitek. A obdivuji majitele/provozovatele, že toto všechno zvládnou.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli tejkl_radek.
Recenzováno: 3. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Pokud rádi obdivujete barevné opeřence, pak toto místo je to pravé. V pěkném areálu můžete obdivovat opeřence ve zhruba 80 voliérách, u kterých jsou popisky o daném druhu, místo výskytu apod. informace.
Pan chovatel prochází a pokud máte nějaké dotazy, rád vám je zodpoví.
U této mini zoo je postavena kavárna s posezením a suvenýry. Nechybí dětská atrakce v podobě zakrslých králíků a 2 koz.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli 645petrap.