Recenzováno: 8. září 2020

Pobyt v Modřínově Arše byl super. Apartmán má veškeré vybavení, které potřebujete v deštivých dnech a okolí nás zase okouzlilo, když bylo venku hezky. :-) Určitě jsme u Vás nebyli naposledy a budeme o Vás šířit jen pozitivní chválu. Speciální poděkování zaslouží paní Červenková, která se starala o čistotu a pohodlí.

Tip ohledně pokoje: Dvoj-apartmán Ovčárna
Datum pobytu: září 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Kristyna8.
Recenzováno: 5. srpna 2020

Chata krasne zarizena, nádherná příroda, moc jsme si to uzili, doufáme, ze se budeme moci opět vrátit a prozkoumat podrobněji krasne okolí. Nic nám nechybělo, všechno dostupné a k dispozici. Těšíme se a doporucujeme

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli P1697QTpetra.
Daniel Šrám, Generální ředitel v zařízení Apartmány Modřínová Archa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. srpna 2020

Dobrý den Petro,
i my doufáme, že se k nám vrátke nejen na průzkum okolí.
Děkujeme!

Recenzováno: 5. srpna 2020

Toto místo mě naprosto okouzlilo svým netradičním designem a umístěním. Bylo mi umožněno zde strávit neobyčejné chvíle a každý den pozorovat západy slunce a nádherné procházky v blízkém lese. V budoucnu by chtěl zde pořádat business meetings aj. Toto místo doporučuji i rodinám.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Heyheyhell.
Recenzováno: 5. srpna 2020

Ubytování v apartmánu bylo naprosto skvělé. Strávili jsme zde s přáteli prodloužený víkend a nic nám nechybělo. Design apartmánu je moderní, technicky propracovaný do detailů a zároveň praktický. Velká plně vybavená kuchyně, pohodlné a velké postele. Celý apartmán je velice prostorný a vzdušný. Dokonalý zážitek doplňoval i výhled na západ slunce a kouzelná příroda.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Katerinasklenarova.
Recenzováno: 27. července 2020

Měli jsme kliku, že jsme byli na dovolené zrovna tady :) Modřínová Archa je kouzelné místo, taková kombinace krásné lokality, soukromí a promyšleného zázemí je v Jeseníkách málokde. V zimě to se rádi vrátíme, ski areál Čerťák je odsud pět minut.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli pavelkH9462QG.