Drevený Artikulárny Kostol

Recenzováno: 9. října 2019
60stepanb
Plzeň, Česká republika

Recenzováno: 15. září 2020 prostřednictvím mobilu

Nadheryn dreveny kostelik v Unesco, zajimavy vyklad, kratky, moznost volne prohlidky uvnitr, naprosta rarita, nadherny vnitrni vyzdoba

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli 60stepanb.
Recenzováno: 9. října 2019 prostřednictvím mobilu

Kezmarok je idealni na jednodenni vylet z Tater. Kostel zvenku nenapadny, uvnitr neuveritelne krasny. Nic tak uzasneho jsem nikdy nevidel, vse ze dreva , 30x 30 m , vyska 20 m. Vse muselo byt udelano bez hrebiku, krasne nastenne i stropni malby

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli 60stepanb.
Recenzováno: 25. července 2018

Jedním slovem - nádhera, která se slovy nedá popsat Neskutečný zážiek z návštěvy tohoto kostela v nás všech zanechal hluboké dojmy. Je to skvost, který doporučuji každému navštívit.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli natam321.
Recenzováno: 25. ledna 2018

Pěkný dřevěný kostel, který je památkou UNESCO.
Za nás zklamání, jelikož jsme se plahočili přes celý Kežmarok a nakonec jsme se nemohli podívat ani dovnitř. Otevřeno mají jen 2 dny v týdnu na pár hodin.

Datum zážitku: prosinec 2017
Poděkujte uživateli dsimca.
Recenzováno: 30. srpna 2017

Velice zajímavý interiér. Z venku příliš nezajímavá budova se po otevření vstupním dveří změní v opravdu jedinečný interiér. Vstupné s výkladem 3 EUR.

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli romanbobo.