Muzeum rekordů a kuriozit

Recenzováno: 10. září 2019
IvanaS340
Praha, Česká republika

Recenzováno: 28. července 2020

Pěkné, udržované, zajímavé. Byli jsme s dětmi, kterým se prohlídka také líbila. Sice je co zlepšovat, ale rozhodně vstupného nelitujeme ;)

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli terezah434.
Recenzováno: 25. července 2020

“Obě expozice se nám moc líbily. Byla jsem tam po 14ti letech více méně se asi nic nezměnilo :-)” ......

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli 352ladislavad.
Recenzováno: 14. září 2019 prostřednictvím mobilu

S manželem jsem muzeum navštívili. Příjemná starší dáma nás uvítala, řekla co a jak. Muzeum je na dvou místech. Člověk valil oči co vše lidi dokáží. Určitě se zastavte.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Luidi1982.
Recenzováno: 10. září 2019

Vynalézavost některých lidí nezná mezí. Byla jsem fakt překvapená čemu se lidé dokážou věnovat ve svém volném čase. Muzeum je rozděleno do 2 budov plus je ještě nábřeží kuriozit, které bylo v době naší návštěvy zavřeno.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli IvanaS340.
Recenzováno: 9. května 2019

Muzeum se nachází v bráně vstupu na náměstí - výstup kolem 100 schodů. ale stojí to za to. Další část je venkovní asi 500 m od muzea.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli Pavelkovic.