“Výborná obsluha”
Recenze Hotel Slavie

Hotel Slavie
Recenzováno: 12. října 2020 prostřednictvím mobilu

Při výletě do Pelhřimova jsme hledali kde se dobře najíst a narazili jsme na náměstí na hotel Slavia. Musím říci, že nás návštěva velmi potěšila.....obsluha byla rychlá milá a profesionální. Jídlo bylo rychle a bylo výborné. Měla jsem hovězí loupanou plec s rýží a dlouho jsem si na omáčce tak nepochutnala. I domácí vývar byl vynikající. Posílám pochvalu kuchaři.
Doporučuji vsem, kdo Pelhřimov navštíví.

Poděkujte uživateli Ataner1971.

Recenzováno: 31. července 2020 prostřednictvím mobilu

Tak takto dobrou pizzu jsem v české restaurací ještě nejedl. Tenoučké těsto a výborná šunka. Cesar salát byl také výborný. Doporučuji. Jen ta kombinace dolní a horní restaurace je zvláštní.

Poděkujte uživateli N7334JZtom_d.
Recenzováno: 28. července 2020

Navštívili jsme s rodinou hotel Slavie napřed s nedůvěrou, jestli to nebude moc drahý podnik, ovšem k našemu překvapení to je podnik spíše střední kategorie. Jídlo tam nenadchne, ale ani neurazí. Takový zlatý střed, najíst se dá za slušné peníze. Po projevení zájmu o zaplacení jsme docela dlouho čekali, než vůbec někdo přišel.

Poděkujte uživateli 695lubomirk.
Recenzováno: 26. července 2020

Při své cestě jsem hledal vhodné místo na oběd a tahle restaurace přímo na náměstí byla dobrá volba. Jídlo bylo výborné a personál opravdu velmi příjemný a ochotný. Rozhodně mohu doporučit.

Poděkujte uživateli Petr_CZ_69.
Recenzováno: 21. února 2020

Byla jsem vyřizovat nějaké záležitosti ve městě Pelhřimově a přetáhla jsem dobu oběda a měla velký hlad. Rozhodování bylo jednoduché. Hotel Slávie nabízí vždy možnost se dobře a v hezkém prostředí najíst. Měla jsem velkou chuť na pizzu. Příjemné prostředí spolu s milým chováním personálu dodalo chuti. Jen se mi zdála pizza málo slaná a tak jsem poprosila o solničku. Jaké bylo mé překvapení, když mi servírka s úsměvem podala jakýsi rébus. Jsem již vyššího věku a tak jsem na ten kužel koukala jak z jara. Jsem ale zvídavá a tak jsem si s tou záhadou pohrála a nakonec si podle chuti pizzu dosolila. Bylo to úsměvné a servírce, která mě kasírovala jsem se zmínila. Ona se mile usmála a řekla, že to jsou nové solničky. Moc mi chutnalo a určitě sem půjdu opět. A vám to také doporučuji. :-)

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli iv_an552.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel Slavie, si také prohlíželi

Pelhřimov, Kraj Vysočina

Už jste navštívili Hotel Slavie? Sdílejte své zkušenosti!