Booking.com
Agoda.com
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 20. září 2017

Svatba dcery... vše bez jediné chybičky, skvělé svatební menu, servis naprosto dokonalý, ochotný personál a neskutečně prima lidi ... nelze snad nic vytknout, nádherný interier, zahrada která má svůj půvab a vrchol všeho nádherný ohňostroj!

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli vikibohdalec.
Recenzováno: 1. května 2017

Postel velmi prostorná, povlečení damaškové, vše čisté, vila - ukázka architektury, příjemné posezení na terase, krásný prostor oranžérie
Kdyby architekt navrhl výtah, bohužel do patra vede cesta jen po schodech, pro starší lidi nevýhoda.

Datum pobytu: květen 2016
1  Poděkujte uživateli silarovas.
Recenzováno: 19. dubna 2017

Strávila jsem s manželem Velikonoce 2017 v této malebné vile ve stylu art deco. Čerpali jsme voucher Romantický víkend, který byl vánočním dárkem. Ubytování příjemné, ale v této kategorii je ho možné najít i jinde. Ale F&B je o kategorii výše. Vynikající gastronomie, přátelská, ale nevtíravá obsluha se obzvláště ocení. Mohu doporučit celkovou masáž - profesionální , empatická, pokud si chcete užít opravdu relax.

Tip ohledně pokoje: Je lépe si rezervovat pokoj v horních patrech - lepší výhled.
Datum pobytu: duben 2017
1  Poděkujte uživateli rmarie2016.
Recenzováno: 26. března 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasná špenátová polévka, ztracené vejce s kousky lososa překvapila a poněkud nudnou polévku povýšila na úžasnou. Ke kachnimu prsu pyré ze zelí s povidly nemělo chybu. A k troch suššímu candátu na grilu máslová omáčka dohonila kladné body. Naďa

Datum pobytu: březen 2017
Poděkujte uživateli Naděžda Ř.
Recenzováno: 17. října 2016

Nikdy jsme nevidela tak malebny a cistotny hotylek. Kdybych mohla, dam snad 20 bodu, ne 5. Vse skvele, od personalu, po jidlu, cistotu a romantiku. Stravili jsme s detmi jeden bajecny nezapomenutelny den.

Datum pobytu: říjen 2016
Poděkujte uživateli Andrea V.