Chcete-li znát dostupnost, kontaktujte poskytovatele ubytování.
Jsou dostupné podobné hotely.
Zobrazit vše
Recenzováno: 24. března 2018

Restaurace která ví co se sluší a patří. umí prostírat, obsluha je příjemná a neotravuje stálým "prosím",..."prosím"...
Výběr jídel není velký, ale vždy se najde něco chutného.
Náhodně jsme tuto skvělou restauraci našli a nyní se sem příležitostně rádi vracíme. Nedávno jsme sjeli z cesty z Prahy na Berlín abychom se zde opět naobědvali.

Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli 0815552.
Recenzováno: 16. října 2017

Naprostá spokojenost,jídlo skvělé, obsluha naprosto profesionální a velmi příjemná. Pokoje velmi utulné,čisté stejně tak welnes a sauna. Není k to mu co dodat než opravdu jedním slovem dokonalé. Zase se chystáme přijet.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Petra F.
Recenzováno: 20. září 2017

Svatba dcery... vše bez jediné chybičky, skvělé svatební menu, servis naprosto dokonalý, ochotný personál a neskutečně prima lidi ... nelze snad nic vytknout, nádherný interier, zahrada která má svůj půvab a vrchol všeho nádherný ohňostroj!

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli vikibohdalec.
Recenzováno: 1. května 2017

Postel velmi prostorná, povlečení damaškové, vše čisté, vila - ukázka architektury, příjemné posezení na terase, krásný prostor oranžérie
Kdyby architekt navrhl výtah, bohužel do patra vede cesta jen po schodech, pro starší lidi nevýhoda.

Datum pobytu: květen 2016
1  Poděkujte uživateli silarovas.
Recenzováno: 19. dubna 2017

Strávila jsem s manželem Velikonoce 2017 v této malebné vile ve stylu art deco. Čerpali jsme voucher Romantický víkend, který byl vánočním dárkem. Ubytování příjemné, ale v této kategorii je ho možné najít i jinde. Ale F&B je o kategorii výše. Vynikající gastronomie, přátelská, ale nevtíravá obsluha se obzvláště ocení. Mohu doporučit celkovou masáž - profesionální , empatická, pokud si chcete užít opravdu relax.

Tip ohledně pokoje: Je lépe si rezervovat pokoj v horních patrech - lepší výhled.
Datum pobytu: duben 2017
1  Poděkujte uživateli rmarie2016.