Booking.com
Agoda.com
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 7. srpna 2018

Jedno z mála naprosto unikátních ubytovacích zařízení, kde se podařilo beze zbytku využít "investici" předchozích generací do estetiky, stylu a solidního řemesla - a to vše skloubit s profesionalitou a vysokou úrovní přístupu k hostům. Víc než dokonalé - počínaje lokací, přes interiéry, génia loci daného architekturou původní stavby, umístěné ve stylové zahradě - až po vynikající, srdečný a po všech stránkách špičkový přístup personálu. Jako hosté jsme neměli pocit hotelu, ale jakéhosi nesmírně solidního "klubu". Vynikající kuchyně a dobrá snídaně byly už jen třešničkou na dortu. A nelze pominout perfektní práci recepce - kromě velmi lidsky (i esteticky) příjemného obsazení této pozice především naprostá profesionalita - po rezervaci dostane host předem mail s propozicemi, provozní dobou kuchyně a dalšími detaily... ne moc obvyklé, o to příjemnější. Naprosto chápu, že si toto luxusní prostření i služby velmi často vybírají páry pro svatbu.. sice je mi přes šedesát, ale po návštěvě o takové možnosti snad i začnu uvažovat!
:-) No - a i kdyby ne - docela určitě se sem vrátíme.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli inprokoo.
Recenzováno: 24. března 2018

Restaurace která ví co se sluší a patří. umí prostírat, obsluha je příjemná a neotravuje stálým "prosím",..."prosím"...
Výběr jídel není velký, ale vždy se najde něco chutného.
Náhodně jsme tuto skvělou restauraci našli a nyní se sem příležitostně rádi vracíme. Nedávno jsme sjeli z cesty z Prahy na Berlín abychom se zde opět naobědvali.

Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli 0815552.
Recenzováno: 16. října 2017

Naprostá spokojenost,jídlo skvělé, obsluha naprosto profesionální a velmi příjemná. Pokoje velmi utulné,čisté stejně tak welnes a sauna. Není k to mu co dodat než opravdu jedním slovem dokonalé. Zase se chystáme přijet.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Petra F.
Recenzováno: 20. září 2017

Svatba dcery... vše bez jediné chybičky, skvělé svatební menu, servis naprosto dokonalý, ochotný personál a neskutečně prima lidi ... nelze snad nic vytknout, nádherný interier, zahrada která má svůj půvab a vrchol všeho nádherný ohňostroj!

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli vikibohdalec.
Recenzováno: 1. května 2017

Postel velmi prostorná, povlečení damaškové, vše čisté, vila - ukázka architektury, příjemné posezení na terase, krásný prostor oranžérie
Kdyby architekt navrhl výtah, bohužel do patra vede cesta jen po schodech, pro starší lidi nevýhoda.

Datum pobytu: květen 2016
1  Poděkujte uživateli silarovas.