Chcete-li znát dostupnost, kontaktujte poskytovatele ubytování.
Jsou dostupné podobné hotely.
Zobrazit vše
Recenzováno: 2. října 2019

Překrásná ukázka architektury 20.let. Honosný a representativní duch doby tu na Vás dýchne z každého koutu této krásné vily. Vše je sladěno ve stylu art deco, ale komfort odpovídá 21. století, takže se nemusíte bát, že byste tu nenašli TV či internet. Pokoje jsou útulné, postele velmi příjemné na spaní. Náš pokoj měl krásnou velikou terasu s výhledem na České středohoří, který jsme si denně užívali, stejně jako báječné jídlo ve zdejší restauraci Kaskáda. Všemi deseti tento hotýlek doporučuji!!!

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli evka1324.
DavidK9393, Manažer v zařízení Rezidence Liběchov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2019

Velmi nás těší vaše dobrá zkušenost a moc děkujeme za tak skvělé hodnocení.
Budeme poctěni, pokud se v budoucnu rozhodnete náš hotel znovu navštívit.

S přáním krásného dne
Tým Rezidence Liběchov

Recenzováno: 7. srpna 2018

Jedno z mála naprosto unikátních ubytovacích zařízení, kde se podařilo beze zbytku využít "investici" předchozích generací do estetiky, stylu a solidního řemesla - a to vše skloubit s profesionalitou a vysokou úrovní přístupu k hostům. Víc než dokonalé - počínaje lokací, přes interiéry, génia loci daného architekturou původní stavby, umístěné ve stylové zahradě - až po vynikající, srdečný a po všech stránkách špičkový přístup personálu. Jako hosté jsme neměli pocit hotelu, ale jakéhosi nesmírně solidního "klubu". Vynikající kuchyně a dobrá snídaně byly už jen třešničkou na dortu. A nelze pominout perfektní práci recepce - kromě velmi lidsky (i esteticky) příjemného obsazení této pozice především naprostá profesionalita - po rezervaci dostane host předem mail s propozicemi, provozní dobou kuchyně a dalšími detaily... ne moc obvyklé, o to příjemnější. Naprosto chápu, že si toto luxusní prostření i služby velmi často vybírají páry pro svatbu.. sice je mi přes šedesát, ale po návštěvě o takové možnosti snad i začnu uvažovat!
:-) No - a i kdyby ne - docela určitě se sem vrátíme.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli inprokoo.
Recenzováno: 24. března 2018

Restaurace která ví co se sluší a patří. umí prostírat, obsluha je příjemná a neotravuje stálým "prosím",..."prosím"...
Výběr jídel není velký, ale vždy se najde něco chutného.
Náhodně jsme tuto skvělou restauraci našli a nyní se sem příležitostně rádi vracíme. Nedávno jsme sjeli z cesty z Prahy na Berlín abychom se zde opět naobědvali.

Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli 0815552.
Recenzováno: 16. října 2017

Naprostá spokojenost,jídlo skvělé, obsluha naprosto profesionální a velmi příjemná. Pokoje velmi utulné,čisté stejně tak welnes a sauna. Není k to mu co dodat než opravdu jedním slovem dokonalé. Zase se chystáme přijet.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Petra F.
Recenzováno: 20. září 2017

Svatba dcery... vše bez jediné chybičky, skvělé svatební menu, servis naprosto dokonalý, ochotný personál a neskutečně prima lidi ... nelze snad nic vytknout, nádherný interier, zahrada která má svůj půvab a vrchol všeho nádherný ohňostroj!

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli vikibohdalec.