Recenzováno: 5. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Slušná cena za pokoj s absolutně výbornou snídaní za 700,- Kč jednolůžkový pokoj. Lokalita je Středočeský kraj mezi Kladnem...Slaným...Mělníkem a podobně. Ubytování je čisté a vybavení hotelu velmi příjrmné a romantické.

Datum pobytu: listopad 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli J6206NHromanp.
Recenzováno: 23. dubna 2019

Při oslavě narozenin jsme hledali vhodnou restauraci na oběd někde poblíž Slaného. Byl nám doporučen Královický dvůr. Příjemně nás překvapilo velké parkoviště, stylové selské prostředí lokálu, i vstřícná obsluha. Výhled byl na venkovní koňskou jízdárnu, kde momentálně žádný výcvik neprobíhal, jinak to může být další příjemné zpestření. Jídlo nemělo chybu, avšak ceny spíše "pražské". Nicméně za tu kvalitu to opravdu stálo. Pivo kvalitní - z blízkého Zichovce. Královický Dvůr nelze než doporučit.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli lovecmenhiru.
Recenzováno: 2. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Na oběd do Královického dvora a zpět je jedna z mála hezkých procházek přímo ze Slaného. Chodíme sem párkrát do roka a tentokrát musím chválit. Jidlo bylo dokonalé - měli jsme krémovou česnečku a vývar, žebra, panenku a salát Caesar, horké maliny a jablečný závin. Prostředí hezké, obsluha milá, ceny standartní a super dětský koutek, takže klid od dětí. Jedinou vadou na kráse je zichovecká desítka a dvanáctka. Toalety čisté, s přebalovacím pultem.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli 930kate_inah.
Recenzováno: 17. června 2018 prostřednictvím mobilu

Tato restaurace se skvělou kuchyní nás opravdu nadchla. Krásné prostředí restaurace v areálu jezdeckého klubu. Skvělá a profesionální a vždy usměvavá obsluha. Jídlo naprosto perfektní na na nejvyšší profesionální úrovni. Obzvlášť musím vyzvednout krémovou česnečku která byla nejlepší jakou jsem kdy jedl. Tuto restauraci mohu doporučit opravdu pro každou příležitost.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli miroslav_317.
Lenka H, Manažer v zařízení Královický Dvůr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. června 2018

Moc děkujeme za recenzi a těšíme se na další Vaši návštěvu.

Recenzováno: 30. března 2018 prostřednictvím mobilu

Na internetu jsme si našli nabídku na 30.3. kde byla velikonoční nabídka a proto jsme se rozhodli Královice navštívit. Po příjezdu nám obsluha řekla, ani na to nekoukejte, velikonoční nabídku nemáme, bude za hodinu. Vaří tu skvěle a vždy jsme byli spokojeni, ale dnes tedy obrovské sklamání. Jinak co se jídla týče, vaří opravdu skvěle!

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli 18zden_kp.