Recenzováno: 23. listopadu 2019

Lokalita je klidná.Pokoje jsou moc hezké! Ochota personálu, úsměv, rychlost při řešení jakéhokoli problému. Dále čistota, klid na hotelu, snídaně, vše absolutně za jedna. Velice příznivá cena za služby.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli luci2020.
Recenzováno: 18. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Milá obsluha, dobré jídlo, hustodémonskykrutopřísný místo. Obsluha za barem byla velmi vstřícná a měl jsem důvod zde trávit více času než by se mým játrům líbilo, ale nevadí.
Působí to celé velmi hezky
Doporučiji

Poděkujte uživateli michalkreidl.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Návštěva Hejtmanského domu ve Slaném stála skutečně za to. Už při příchodu nás uvítala milá obsluha, která se o nás starala velmi dobře po celou dobu a navíc se nám snažili ve všem vyhovět. Jednak bar byl kvalitní, pak i jídlo na vysoké úrovni.
Shrnu-li to pak : obsluha velmi příjemná, prostředí pro oko úžasné, jídlo i pití skvělé.

Poděkujte uživateli zdenda0007.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Je zde velmi příjemný personál, který se o nás příjemně staral a snažil se nám vyjít vstříc. Prostory jsou velmi nádherné plné příjemné atmosféry, kde se člověk cítí vyrovnaný. Jídlo mě upřímně moc nepotěšilo, ale personál to kompenzoval.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Pavel M.
Recenzováno: 20. září 2019

Pokud hledáte příjemný hotel poblíž Prahy a letiště, pak doporučuji tento stylový hotel, kde se postarají dokonale o vaše pohodlí, žaludek i tělo. Prožijete gurmánský zážitek, já si tedy pochutnala moc!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli DidaDee75.
195janah, Manažer v zařízení Hotel Hejtmanský dvůr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. září 2019

Děkujeme za návštěvu i recenzi. Máme radost, že jste si wellness večer u nás užila a doporučujete nás ostatním. Už se na Vaši další návštěvu moc těšíme. Ze Slaného zdraví Jana a celý tým Hejtmanského dvora.