Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Na Hotel Hejtmanský dvůr jsme dostali doporučení jako prima relaxační hotel a na klidnou víkendovou rozlučku se svobodou se výborně hodil. Slečna na recepci byla velice milá, nápomocná a ochotná, stejně jako obsluha v restauraci, kde se moc dobře vaří. Pokoje byly malebné, cítili jsme se jako doma. Určitě to nebyla naše poslední návštěva hotelu!

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli clarahofman.
Jana Hůlová, Marketing v zařízení Hotel Hejtmanský dvůr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. října 2020

Tak to máme velkou radost těšíme se na Vás!

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Lokalita je klidná.Pokoje jsou moc hezké! Ochota personálu, úsměv, rychlost při řešení jakéhokoli problému. Dále čistota, klid na hotelu, snídaně, vše absolutně za jedna. Velice příznivá cena za služby.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli luci2020.

Opravdu velké díky za Vaši recenzi. Máme velkou radost a těšíme se, že se k nám brzy opět vrátíte.

Recenzováno: 18. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Milá obsluha, dobré jídlo, hustodémonskykrutopřísný místo. Obsluha za barem byla velmi vstřícná a měl jsem důvod zde trávit více času než by se mým játrům líbilo, ale nevadí.
Působí to celé velmi hezky
Doporučiji

Poděkujte uživateli michalkreidl.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Návštěva Hejtmanského domu ve Slaném stála skutečně za to. Už při příchodu nás uvítala milá obsluha, která se o nás starala velmi dobře po celou dobu a navíc se nám snažili ve všem vyhovět. Jednak bar byl kvalitní, pak i jídlo na vysoké úrovni.
Shrnu-li to pak : obsluha velmi příjemná, prostředí pro oko úžasné, jídlo i pití skvělé.

Poděkujte uživateli zdenda0007.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Je zde velmi příjemný personál, který se o nás příjemně staral a snažil se nám vyjít vstříc. Prostory jsou velmi nádherné plné příjemné atmosféry, kde se člověk cítí vyrovnaný. Jídlo mě upřímně moc nepotěšilo, ale personál to kompenzoval.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Pavel M.
Jana Hůlová, Marketing v zařízení Hotel Hejtmanský dvůr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. října 2020

Děkujeme za upřímnou recenzi. Máme velkou radost, že jste se u nás dobře cítil a moji kolegové se o Vás hezky starali. Trochu nás mrzí, že Vám u nás nechutnalo, jelikož právě kuchyni nám hosté nejčastěji chválí. Ale není každý den posvícení, asi jsme se Vám zrovna netrefili do vkusu. Každé období má své suroviny a my naši tématickou nabídku i A la carte vždy po čase měníme, snad bude pro Vás příště nabídka lákavější. PS: Zkusil jste naší vyhlášenou svíčkovou?