“Romantický oběd”

Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr)
Recenzováno: 3. ledna 2020

K Vánocům jsme s přítelem dostali voucher na gurmanské menu. Zavolali jsme si do restaurace, kde nám číšník pomohl s výběrem meníčka. Domluvili jsme se tedy na 2.1.
Restaurace na první pohled působí moc krásně. Číšník nás hned zavedl ke stolu. Krásně prostřený stůl doplňovala svíčka a květina. Z meníčka jsme byli nadšeni, ikdyž v restauraci bylo celkem dost hostů neměli jsme žádnou časovou prodlevu. Obsluha naprosto skvělá.
Nemohu nic vytknout. Vřele všem doporučuji a zase opět rádi do restaurace zavítame.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli marus1998.

Recenzováno: 1. ledna 2020

Rodinný oběd (8 lidí). Prostředí restaurace je pěkné, tím bohužel výčet pozitiv končí. Na polévku jsme čekali 30 minut, hlavní chod byl servírován postupně s takovými prodlevami, že první obsloužení již dojedli, zatímco někteří ještě na jídlo čekali. Nepochopitelné - restaurace byla poloprázdná. Polovina jídel byla navíc v podstatě studená. Knedlíky u svíčkové pomačkané a potrhané, prezentace všech jídel průměrná až podprůměrná. Cena neodpovídala kvalitě jídel ani výkonu personálu, stále se jen na něco čekalo a s jídlem byly spokojeny pouze děti. Jedno z jídel bylo servírováno ve dvou miskách na břidlicové podložce - v první misce byla lokální variace na katův šleh (číšník upozorňoval, že to bude pálivé, ale nepálilo to vůbec), ve druhé byla bramborová příloha. Nepraktický nesmysl. Tykání personálu patnáctiletému synovi mě také překvapilo. Na objednávku dezertů jsme museli personál urgovat, a když nedorazila jedna z objednaných káv, tak jsme nakonec ani dezert neobjednali a požádali o účet. Velké zklamání...

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 855petr.
Recenzováno: 10. listopadu 2019

Svatomartinská husa s nádivkou včetně příloh jako lokše, variace knedlíků, zelí - to vše bylo vynikající. Nabízené Svatomartinské víno bylo také výborné (dali jsme si růžové a červené). Obsluha byla přátelská, pečlivá, vždy k dispozici. Absolutně nemám co vytknout a mohu pouze doporučit.

Poděkujte uživateli ZdenekZemko.
195janah, Manažer v zařízení Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. listopadu 2019

Díky, díky, potěšil jste nás

Recenzováno: 5. února 2019 prostřednictvím mobilu

Tato hotelová restaurace je připravena i na dětské klienty. Je bez bariér a kočárkem(pro dvojcata) se dá projet celou restaurací...k zapůjčení jsou dětské židličky a v klidné části restaurace umístěn dětský koutek s hračkami a skluzavkou,takže děti se mají kde vyřadit a rodič se může v klidu najíst...kuchyně výborná,byli jsme o poslední menu a chutnalo to skvěle...personál byl super...vždy rádi zajdem znovu..a nebojte se s dětmi do restaurace

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Monika K.
195janah, Manažer v zařízení Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. března 2019

Děkujeme a zase se na Vás i Vaše dvojčátka těšíme .-)

Recenzováno: 28. ledna 2019

Chtěli bychom touto cestou poděkovat personálu celého hotelu a zvláště obsluze baru v přízemí ( zvláště Elišce) za vynikající přístup. Rádi vzpomínáme a vřele doporučujeme.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Štěpánka S.
195janah, Manažer v zařízení Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. února 2019

Velmi děkujeme, bylo nám velkým potěšením. Elišce jsme Vaší chválu samozřejmě vzkázali. Těšíme se na příště. Jana z HHD

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr), si také prohlíželi

Slaný, Středočeský kraj
Slaný, Středočeský kraj

Kladno, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr)? Sdílejte své zkušenosti!