“Holčičí večer”

Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr)
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

S kamarádkami jsme si zarezervovali relax centrum. Po domluvě s moc milou recepční jsme si do relaxu objednali řízečky, ovoce, sýrovou variaci. Vše bylo naprosto skvělé proto jsme se rozhodli, že zajdeme do restaurace na večeři.
Objednala jsem si česnekový krém a tuňáka s rizotem. Vše moc skvělé opravdu nebylo co vytknout.
Kamarádky moc zaujala sekce salátu (můžete si do něj vybrat asi z 10 věcí) což je moc skvělé
Obsluha nám pomohla vybrat víno a pravidelně nám ho chodila dolévat. Vše opravdu perfektní.
Jistě zavítáme s příště znovu.

Poděkujte uživateli eliska_mrazkova.

Recenzováno: 3. ledna 2020

Již po několikáté jsme zde byli s kamarádkou na obědě, je tu vždy milá obsluha a vynikající jidlo. Mohu jen doporučit

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli shaprovk144.
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Při počtu 9 lidi jsme zariskovali a bez rezervace jsme navštívili Hotel Hejtmanský Dvůr , naštěstí nam obsluha přidělila stůl pro nás všechny. Jidlo skvělé a obsluha perfektni :) popravde při plné restauraci jsme dostali jidlo velmi rychle (vsichni najednou). Nemohu nic vytknout

Poděkujte uživateli matou_m2020.
Recenzováno: 3. ledna 2020

K Vánocům jsme s přítelem dostali voucher na gurmanské menu. Zavolali jsme si do restaurace, kde nám číšník pomohl s výběrem meníčka. Domluvili jsme se tedy na 2.1.
Restaurace na první pohled působí moc krásně. Číšník nás hned zavedl ke stolu. Krásně prostřený stůl doplňovala svíčka a květina. Z meníčka jsme byli nadšeni, ikdyž v restauraci bylo celkem dost hostů neměli jsme žádnou časovou prodlevu. Obsluha naprosto skvělá.
Nemohu nic vytknout. Vřele všem doporučuji a zase opět rádi do restaurace zavítame.

Poděkujte uživateli marus1998.
Recenzováno: 1. ledna 2020

Rodinný oběd (8 lidí). Prostředí restaurace je pěkné, tím bohužel výčet pozitiv končí. Na polévku jsme čekali 30 minut, hlavní chod byl servírován postupně s takovými prodlevami, že první obsloužení již dojedli, zatímco někteří ještě na jídlo čekali. Nepochopitelné - restaurace byla poloprázdná. Polovina jídel byla navíc v podstatě studená. Knedlíky u svíčkové pomačkané a potrhané, prezentace všech jídel průměrná až podprůměrná. Cena neodpovídala kvalitě jídel ani výkonu personálu, stále se jen na něco čekalo a s jídlem byly spokojeny pouze děti. Jedno z jídel bylo servírováno ve dvou miskách na břidlicové podložce - v první misce byla lokální variace na katův šleh (číšník upozorňoval, že to bude pálivé, ale nepálilo to vůbec), ve druhé byla bramborová příloha. Nepraktický nesmysl. Tykání personálu patnáctiletému synovi mě také překvapilo. Na objednávku dezertů jsme museli personál urgovat, a když nedorazila jedna z objednaných káv, tak jsme nakonec ani dezert neobjednali a požádali o účet. Velké zklamání...

Poděkujte uživateli 855petr.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr), si také prohlíželi

Slaný, Středočeský kraj
Slaný, Středočeský kraj

Kladno, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr)? Sdílejte své zkušenosti!