Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr)
Recenzováno: 12. října 2020

Jídlo bylo výborné, kuchař je prostě machr. Obsluha na slušný úrovni. Zarážející je ale že v restauraci není klimatizace.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 1965-JK.

Recenzováno: 17. srpna 2020

Opět skvělá gastronomie, vše skvěle zařízeno, vyzdobeno, květina, dort a hlavně zážitková 7-chodová večeře. Dobroty a zvláštnosti, které si jindy a jinde nedáme. Výborně připravené, prostě zážitek..

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Alena B.
Recenzováno: 25. ledna 2020

Výborné jídlo, krásné prostředí, příjemná a ochotná obsluha. Rozhodně jsme tu nebyli naposled Doporučujeme

Poděkujte uživateli 497_rkaz.
Recenzováno: 10. ledna 2020

Úžasné prostředí, čisté, jídlo výborné, obsluha skvělá, všímavá, ochotná! Moc děkujeme a budeme se těšit na příští návštěvu. :-)

Poděkujte uživateli michalfreigang.
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Restauraci Atrium navštěvujeme rádi, jde o krásné a výjimečné prostředí s perfektní obsluhou, která zaujme milým přístupem, profesionální konverzací a úsměvem na tváři. Jídlo bylo dokonalé, i všechno ostatní co nám doporučila obsluha. Nemáme co vytknout, tuto restauraci jsme navštívili podruhé, a určitě to nebyla naše poslední návštěva!

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli clarahofman.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr), si také prohlíželi

Slaný, Středočeský kraj
Slaný, Středočeský kraj

Kladno, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Atrium (Hotel Hejtmanský Dvůr)? Sdílejte své zkušenosti!