Recenzováno: 22. března 2017

Hotel je kousek od Cavalese a doporučuji mít vlastní dopravu vzhledem k tomu, že ve vesnici po první procházce není moc kam jít. Hotel je celkem pěkný čistý i když alespoň my jsme měli pokoj který se ani zdaleka nepodobá fotkám od vedení hotelu. Jinak pokoj s koupelnou, čtyři postele, stolek, skříň a dva balkóny. Wifi zdarma pouze u recepce a v patrech pravděpodobně za poplatek ale to jsme nezkoušeli. Jídlo celkem dobré každý večer si vybíráte na další den a snídaně je formou švédského stolu ale pokud nebudete mít pobyt s dětským zájezdem z Polska tak jídelna je krásná a tichá. Je zde i bar a společenská místnost, tu jsme nevyzkoušeli protože vše obsadili dětské zájezdy z PL. Wellnessu je trochu škoda, sauna je dobrá, ochlazování max sprcha nebo vědro, odpočinek pouze na dvou lehátkách jinak nic, do vířivky kam se těšili děti se nedalo nevím proč velikostí max pro rodinu a musíte si ji rezervovat. Wellness sousedí s další společenskou místností kde když je zájezd tak o klidu se nedá moc mluvit. V hotelu můžete mít za poplatek pejska ale když jsem chodil na procházky tak skoro není v okolí kam, vše je zastavěno nebo rozparcelováno tak na vyběhání se kousek víc projdete nebo musíte popojet autem. Celkový dojem pěkný čistý hotel s dobrým jídlem a příjemnou obsluhou, na 5 denní pobyt byl za dobrou cenu a vyhovoval.

Datum pobytu: duben 2016
Poděkujte uživateli 1radekb.
Recenzováno: 14. března 2017

Velmi příjemný hotel v dojezdové vzdálenosti několika lyžařských středisek, takže auto nutností. Jinak ve vesničce nic moc není,asi dva malé krámky spíše pro místní, měli jsme s sebou pejska, ale nebylo ho moc kde venčit, všechny pozemky někomu patří a na pole se přes domy téměř nelze dostat, měli jsme dojem, že stále chodíme někomu přes zahradu.
V hotelu byly pokoje akorát, žádný luxus jako občas na fotografiích to nebyl, ale na přespání po lyžování dostačující. Výhodou byly dva balkony a krásný výhled.
Nepochopili jsme systém topení, topilo nevyzpytatelně, že jsme se báli, aby nám do rána uschly věci, boty jsme si nosili na pokoj, protože v lyžárně se netopilo a neuschly by vůbec.
Jídlo bylo výborné a bez připomínek, snad jen rajčata v Itálii byla zelenější než v ČR, to jsme vážně nečekali, chuť samozřejmě nula. Jinak pití k jídlu bylo velmi příjemné, nepříjemná byla parta polských rodin, sedících po hromadě, poměrně rušící u každého jídla. Jejich děti se bezprizorně motaly po hotelu, často bez dozoru. Vlastně jsme si tam chvíli jako Češi přišli jediní mezi Poláky, pak nás posílily ještě dvě rodiny...ale jinak tam asi je nějaký velký kontrakt s Polskou CK,protože na recepci lákali na polskou školičku apod.
Wellness část byla zvláštní, sauna ok, měli alespoň ochlazovací vědro a protože naše děti saunu neradi, těšili se na vířivku, jenže ta nefungovala po celou dobu pobytu. Wellness část sousedila s jakousi hernou, ze které šel řev dětí i dospělých, takže o nějakém relaxu nemohla být řeč, šli jsme jen jednou a pak už jen do veřejného bazénu v Cavalese.

Datum pobytu: duben 2016
2  Poděkujte uživateli Jana B.

Tip ohledně pokoje: Pokój miałem na piętrze blisko windy. Windy ciche bez dzwonków. Ogólnie było super
Datum pobytu: únor 2020
Recenzováno: 4. února 2020 prostřednictvím mobilu